Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire jó a párkapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a párkapcsolat, ha látszólag csak fontosabb dolgok léteznek annál?

Figyelt kérdés

Haverokkal ivászat, bulizás, csajokkal/pasikkal flörtölés, megcsalás stb.


Nekem még mindig él a fejemben az a tévképzet, hogy egyeszer majd a megfelelő emberrel családot alapítok és a nehézségek ellenére kitartunk egymás mellett életünk végéig. Valami nagyon nincs rendben a felfogásommal? Van olyan ember manapság, akinek nem annyit ér a párja, mint körülbelül a szomszéd macskája?


2018. máj. 6. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki eldöntheti, hogy az egyéni értékrendje alapján mi a fontossági sorrend. Ha valakinek a bulik és nem a párkapcsolat és nem látja értelmét a párkapcsolatnak, az ne éljen párkapcsolatban.

Én ha valakivel járok, akkor sokat ér, de ettől még a barátaim is. És mindig olyan lányt választottam, aki nem akart betegesen kisajátítani, hanem felfogta, hogy egy kapcsolatban a feleknek teret kell hagyni a másiknak és minden happy volt.

2018. máj. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem fontos.

Még nem vetődött fel bennem, hogy szomszèd macskájával volna egy szinten.

Szar emberek példáját látod

2018. máj. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy neked a flörtölès meg ivászat fontos?-,- A te sz*ros értékrended ez.

Egyetértek a fentiekkel, mindenki más, ezt elkellene fogadni;) Gondolom te sem kérnéd ki egy boldog házasságban élõ véleményét arról, hogy mi a véleménye a sz*ros életedrõl, értékesnek tartja-e?

Felõlem csinálj amit akarsz, másoknak sem kell beleszólnod az èletèbe.

2018. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!