Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki igazából tényleg szívesen ismerkedne, de nagyon előítéletes az itt megfordult emberekkel szemben? Vagy nem hiszi hogy valóban pont itt ismerkednének meg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jelen.
2018. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondolom fiúk vannak többségben, mint mindenhol.
2018. máj. 7. 21:52
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Itt is ugyanolyan emberek vannak, mint kint az utcán. Miért tesztek úgy, mintha ez egy kényszerzubbonyt viselő betegek zárt osztálya lenne? :)
2018. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Én szívesen ismerkednék, de a korom azért behatárol. Itt 20-30 év körüliek vannak többségben, 40 fölött nem igen vannak. Illetve, azért itt még lutribb, se kép, se semmi megfogható információ. Szóval, nem tudom.
2018. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szintén jelen 27f
2018. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Bárhol ismerkedek, ha épp úgy alakul, de nem kimondottan társkeresés céljából. Itt is ismerkedtem már és inkább a tapasztalataim miatt nem várok sokat, de bárkinek adok esélyt. Az oldalról egy lánnyal lett több is, mint csak beszélgetés.

És ja, biztos, hogy a srácok vannak többen az alapján, hogy még férfiként is kaptam tőlük levelet :D

2018. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Ismerkedés és ismerkedés között is van különbség. Csak úgy ismerkedni a vakvilágba szerintem totál felesleges.

Az ilyen netes ismerkedések nagyon maximum 1-2 évig húzhatóak találkozó nélkül, az erőltetett "na írok már valamit, hogy még mindig élek" kommunikációnak pedig sok értelme nincs.


Konkrétan "úgy" ismerkedni, hogy lesz is valami pedig úgy vettem észre, hogy eléggé halott ügy itt.

Olvasom a csajok válaszait és vagy túl magasra teszik a lécet vagy túlságosan el vannak szállva saját maguktól vagy szélsősségesen karótnyeltek, elfogultak és írásban sincs bennük semmi lazaság vagy humor.

Kapcsolatot kialakítani így kb. nem is lehet. Szexet pedig ismét csak nem mert aki itt van és könnyűvérű lány annak van szexpartnere vagy összehozza Tinderen, vagy pedig teljes mértékben elutasítják az ilyen jellegű közeledést.


Ha lennének itt humoros, laza, nyitott csajok akkor még azt mondanám, hogy szívesen ismerkednék én is, de így, felesleges úgy érzem.

2018. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Hát igazából kapcsolatra nyitott nőt én nem nagyon találtam.

Talán egyet az elmúlt fél éveb, de ő külföldön él sajnos:/


Az a helyzet, hogy a lányok/nők nem akarnak elköteleződni. Legalábbis, akik az interneten vannak biztos nem.

Folyamatosan azt hallani tőlük: ismerkedem, de nem kapcsolat céljából. Beszélgetek, de csak szórakozásból. Mind egy kaptafa.

Persze Ők írják, hogy nincs komoly férfi. Pedig pont az ellentettje igaz. Egy nő sem akar kapcsolatot manapság.

2018. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Max azokkal, akik trollkodnak. A többiek nagyon unalmasak lennének.
2018. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
A halál meg a hóhér akar itt ismerkedni.
2018. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!