Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valamit? Tinder?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztori a következö:

Van egy srác, akivel kb 2 éve figyeltünk fel egymásra. Az egyetemi könyvtárban szoktuk látni egymást, és a karon, mert egy karra járunk. Tinderen 2x behúztuk egymást, párok lettünk. De semmi nem történt. Buliban is látjuk egymást.

Szokott nézni is engem.

Az igazat megvallva én még sose néztem mélyen a szemében, sose mosolyogtam rá, stb. Ez hozzátartozik a történethez.

Amikor már feszült a húr, amikor 1 héten mindennap láttuk egymást, azon a héten matcheltünk tinderen, és buliztunk együtt és még boltban is összefutottunk elkezdtem gondolkozni. Vajon csak d*gni akar? Vagy vagyon csak nem mer nyitni felém?

Eleve nagyon fura a helyzet, hiszen látásbólismerjük egymást, de nem köszönünk, nem nézünk egymásra.

A srác egyébként nagy nőcsábász, 10/9es csávó, én 10/8,7 kb. A srác tudja is magáról, hogy jó csávó.

Női logikám túlbonyolítja biztos vagyok ebben. De már olyan ötleteim vannak, hogy nagyon tetszek neki, mert nőcsábász, akkor miért nem szed fel?



2018. máj. 10. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van-e kedve meginni egy kávét. Ha igen, fél siker. Kávézás közben mondd el neki, hogy te szeretnéd tisztábban látni, hogy mi alakul köztetek. Ha kedvező választ ad, teljes siker.
2018. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Te csak dugni akarsz? Ha igen, odamész, szevasz péniszeljünk és kész.


2. Ha nem csak dugni akarsz akkor odamész és megkérdezed tőle, hogy szia te csak dugni akarsz?


3. Na a kettes pontot ne csináld, inkább kezeld úgy mint ahogy egy normális ismerkedést kezdenél, olyan lassan puhán unalmasan igen :D


23F

2018. máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Én rettegek az ilyen dolgoktól. Plusz elvárom, ha a fiú akar valamit ő lépjen. (Lehet butaság).

Emellett meg "kockázatos", mert ha elutasítást kapok...ismernek engem, minket. Mindketten olyan személyiség vagyok, akik feltűnnek.

Ezért is gondolkozok azon, hogy vajon ő is így van vele? Vagy csak simán bejövök neki, és ennyi...ezért nincs több, csak tinder match meg, hogy néz.

2018. máj. 10. 00:07
 4/10 anonim ***** válasza:

00:06-os vagyok


Ha nem mersz kezdeményezni ilyen szinten, akkor próbáld ki hogy amikor egy légtérben vagytok, nézz rá, mosolyogj, esetleg kacsints, na ez tuti megüti azt a szintet, ha nem is elsőre, ami után legalábbis rádköszön.

2018. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, ha tényleg bejössz neki, de még arra sem képes, hogy legalább rádírjon tinderen...akkor baromi töketlen lehet. Vessen magára, ha emiatt elszalaszt. Amúgy szerintem te értelmezed félre a jelzéseket. Csak az, hogy valakivel gyakran összefutsz, még nem jelent semmit, miért jelentene bármit is? Egy karra jártok, hát könyörgöm, nem követ, csak ott tanul ő is. Tideren pedig sok pasi minden lányt jobbra húz, aztán aki nem tetszik nekik annyira, arra nem írnak rá. Szerintem már lépett volna, ha annyira érdekelnéd. A helyedben nem kockaztatnám meg a kezdeményezést.
2018. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha nagy nőcsábász hírében áll, akkor főleg 100%, hogy kezdeményezett volna már, ha akarna valamit. Bár én nem tudom, hogy szexen kícül egy ilyen pasitól mi mást lehetne elvárni, I mean kapcsolatot csak nem akarsz egy ilyennel, ugye? :D
2018. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen. Az érmének 2 oldala van. Én is sok mindenre gondolok. Az egyik értelmezés szerint, ugye tetszek neki. A másik szerint, meg ha tetszenék már lépett volna.

Kezdeményezni semmiképpen se fogok.

És nagy nőcsábász hírében áll, viszont sokan abban állnak, mielőtt "megtalálják az igazit".

Tudom jól, hogy kicsit álmodozok vele kapcsolatosan. Nyilván nem követ, én se gondoltam. És nyilván az az ésszerű, hogyha akar valamit már lépett volna.

De ahoyg bennem is bennem van a félsz, úgy benne is benne lehet, nem? Ember ő is. És ahogy mondtam, nem adok neki jeleket, szerintem még egyszer se néztem mélyen a szemébe. Mikor éppen összefutna a tekintet egyből elnézek. És egyébként ő meg azt csinálja hogy néz, és amikor odanézek meg már nem... Csak érzem, hogy néz. És amikor már kezdtem hülyének érezni magam, barátnőm megerősített, hogy tényleg ezt csinálja.

2018. máj. 10. 00:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj, olyan, mintha 15 évesek lennétek, akik nézik egymást a folyosón, de nem mernek lépni :D Szerintem kicsit gyerekes a látásmódod. Hidd el nekem, ha mást nem is, a tinderes lehetőséget semmiképp nem szalasztotta volna el. Vagy lehet tényleg tetszel neki, csak nem akar egyetemről senkit(amit okosan tesz). De figyu, ha ennyire érdekel, kénytelen leszel te kezdeményezni, hogy kiderítsd, mi a helyzet. Ne pazarold az időt agyalgatásra.
2018. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

Megdugna, de még ahhoz is alamuszi vagy, hogy jó szeretőnek tartson.


Ez a helyzet. Majd, ha elér a ranglétrán a 8,7-es csajokhoz, te is sorrakerülsz. Utóbbi vicc volt, a rangsor csak az elmebetegek fejében létezik.

2018. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem valószínű, hogy komoly szándékai lehetnének, vagy annyira nagyon érdekled őt, főleg így, hogy még csak nem is köszön. Esetleg az is lehet, hogy azt várja, hogy lépj te. Ennyi alapján én nem gondolom, hogy nagyon tetszenél neki, mert akkor lépne.

Én nem szoktam az ilyen típusú srácokkal foglalkozni, akik maguk sem tudják mit akarnak, ha egyáltalán akarnak valamit.

2018. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!