Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor másik csaj után kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor másik csaj után kell nézni ha van barátom, a barátom nem örülne neki, nincs barátom de valakivel már alakulgat, nem kell nekem pasi, épp szakítottam nem akarok kapcsolatot, nem érek rá mostanság?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 08:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha ezeket kapod akkor egyszerűen nem vagy elég szépfiú?
2018. máj. 10. 08:47
 2/11 TTP80 ***** válasza:
57%
Szia. Ha ezekből a válaszokból sem jössz rá, akkor sokat kell még gyakorolnod kispajti. Derítsd ki, tanuld meg mi rejtőzik az általad felsorolt elutasító válaszok mögött. Kevés nő ad egyenes, nyílt választ...
2018. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát mi más lenne, mint hogy nem nézel ki elég jól. Mióta nem érnek rá a nők egy szépfiúra? Mióta nem érdekli a nőket egy szépfiú ha szinglik? Vagy mióta érdekli a csajokat hogy van partnerük ha megjelenik egy szépfiú?
2018. máj. 10. 08:57
 4/11 TTP80 ***** válasza:
54%
A nők nagy részének eszét és értékrendjét elvette a médiában sugárzott, közölt hazugság. Mivel a nők jórészt az érzelmeikre hagyatkoznak, jobban fogékonyak olyan dolgok befogadására, mint pl. a szépfiú, a menő csávó, megérdemlem a jobban kinéző férfit, ha nem jó, majd lesz másik. Örülj neki, hogy kimaradsz ebből és elutasítanak. Majd megismerkedsz olyan nővel, aki azért fog szeretni, aki vagy. Nagyon nehéz tiszta lelkű embereket megismerni, talán az egyházi közösségekben, gyülekezetekben. Ez van...
2018. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sztem az utolsó kettő tényleg full bullshit, és igazából csak nem tetszel nekik, csak félnek megmondani (rengeteg férfi ezt nem tudja feldolgozni, és átmegy agresszív zaklatóba meg elordítja a nőt minden szarnak).


A van barátom stb. lehet kamu is, lehet igaz is. Nem, nem minden nő olyan egybites k...a, hogy feltűnik egy jó pasi a környezetében, és azonnal otthagyja a barátját. Vannak még, és nem egy-kettő, aki még tényleg tud SZERETNI ls tisztességes egy kapcsolatban.

2018. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem komolyan volt olyan időszakom, amikor nem akartam járni senkivel sem. Esküszöm, hogy nem csak kamu volt. Sőt, pasi is mondott nekem ilyet.

Van ilyen lelkiállapot, amikor képtelen vagy járni valakivel.

Egyébként valószínűleg a személyiségeddel van valamilyen gond, ha senkinek sem kellesz.

2018. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valamire nem vagy képes, vagy képtelennek tartod, nem biztos, hogy az nem létezik, vagy lehetetlen.
2018. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 jól mondja. Nekem is volt ilyen, majdnem 1 év telt el az ex és a jelenlegi között egyedül, mert a szakítás úgy hazavágott, hogy képtelen voltam kapcsolatra. Többször voltam fent társkeresőn, de mindig töröltem magam, mert rájöttem, hogy ez nem megy még...
2018. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hát mi más lenne, mint hogy nem nézel ki elég jól. Mióta nem érnek rá a nők egy szépfiúra"


Plusz mellé egy életképtelen lúzer is vagy.

2018. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mióta nem érdekli a nőket egy szépfiú, ha szingli?


Képzeld el, sokan nem buknak a szépfiúkra. Köztük én sem. Lehet, hogy nem a külsőddel, hanem a jellemeddel van baj. Nem ismerlek, így nem mondhatom 100%-ig biztosra, hogy igen, az a baj, de ez is egy esélyes dolog.

2018. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!