Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen más is volt/van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen más is volt/van így, hogy komoly kapcsolatra nem talál magához való nőt?

Figyelt kérdés

Várnom kellene a 30as éveimre, ahhoz, hogy egy az élethez komolyan hozzá álló nőt találjak?


A korombeliek közül elég sokan a bulikat és az ivást hajszolják. Nem mondom hogy nem iszom, de ezek a bulik soha nem kötöttek le igazán. Inkább megyek koncertre, színházba, moziba, sétálni, sportolni. A korosztályom közül pedig kevesen szeretnének gyereket vagy házasságkőtést.



2018. máj. 12. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kell-e várnunk a 30 -as éveinkre, de sajnos ez van. Így van ez, amit írsz. Picit elkéstünk már, aki meg akart házasodni az a 20 -as évei elején tette.

Csináld az életed, keresgélj aztán majd összejön valami. Ha nem, az sem baj. Inkább ne legyen kapcsolat, mint egy olyan emberrel aki teljesen nulla hozzád.

Bulikban 95% -al olyan emberek mozognak, akik sehogy nem alkalmasak arra amire te vágysz...

2018. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként vagyok ebben a helyzetben, ebben a korosztályban vagy nem akarnak komolyat, vagy már megtalálták.
2018. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az. A volt barátnőim is olyan férfit választottak magunknak elsőre akik kihasználták őket, persze nem vették észre. Teljesen bekattantak idegileg. Nulla önbecsülés, depresszió. Majd összejön valami egyszer csak. :)
2018. máj. 12. 08:23
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem is fogsz már találni. Amelyik nő egy kicsit is értelmes és normális, az legkésőbb 18 éves kora körül elkel.
2018. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 Nehéz elhinni, hogy ekkora idióták is értelmes emberekkel szívnak egy levegőt.
2018. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én sem találtam 25 évesen, viszont 26 évesen sikerült megtalálni, találkozni a számomra igazival. Kitartás, előbb-utóbb össze fog jönni.
2018. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám van, csak én nő vagyok. Mindig kifogom a jóképű, sármos pasikat, de ők meg nem tudnak elköteleződni, mert egy csomó nővel flörtölgetnek vagy lefekszenek és akkor oda a harmónia meg a bizalom.
2018. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Én valahogy mindig olyan palikat fogtam ki, akik rendesek, korrektek, épp csak elköteleződni nem hajlandóak. Nekem az álmom egy közösen felépített élet és család egy arra alkalmas férfival. Nem tudom mitől olyan nehéz ez.

27N

2018. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26 éves nőként ez pont ugyanilyen nehéz. Alapvetően rendes, normális, értékrendre hasonló férfival vagyok együtt több mint 4 éve. Ennek ellenére az elköteleződés valahogy nem igazán van ínyére. Családcentrikus, házasságpárti, de pont a napokban beszélgettünk róla ismét, hogy akkor hogy is képzeljük el és mostanra a 2-3 év együttjárás, esküvő, gyerek dologból ráér az majd 30 fele lett. (A károgók ellen csak annyit jegyzek meg, hogy mindketten dolgozunk, stabil helyen, határozatlan szerződéssel, saját - szülői segítséggel, hitel nélkül vett - lakásban élünk.)
2018. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kommentekből itt kirajzolódni látszik a probléma: minden nő kétféle pasiról ír. Az egyik az, aki nagyon izgalmas, nagyon vonzó, de lelép. Ezeket hívjuk mi, pasik hot douchebageknek, és ez az, amikor azt látjuk, hogy a nő panaszkodik, hogy hol vannak a rendes pasik, aztán lelépnek egy ilyen tahó macsóval, aki felcsinálja és otthagyja őket. Nem tudjuk az ilyet sajnálni, bocs. Ti vagytok a hülyék, ha ezt választjátok.



A másik tábor azoké, akik azt írják, hogy a pasijuk nem ilyen, hanem teljesen rendben van, csak nem nagyon akar felnőni, fél a házasságtól, összeköltözéstől, gyerektől. Ez viszont egy generációs probléma és tök jogos. Én is 26 leszek, és én is félnék még az elköteleződéstől. Több oka van ennek: nekem speciel nem volt kamaszkorom, így gyakorlatilag átugrottam azt, ezért most igyekszem bepótolni dolgokat. Lehet, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Másrészt, nincs még igazán tapasztalatom. Igazából az a helyzet, hogy el van csúszva egymáshoz képest időben a két nem. Gondolom nem mondok újat azzal, hogy a mai kor párkeresésben abszolúte a nőknek kedvez. Ha újat mondtam, akkor a nők ezt most higgyék el nekem, nem fogom elkezdeni részletezni, mert hosszú lenne. A lényeg, hogy egy nem csúnya nő manapság könnyedén találhat párt, rengeteg lehetősége van rá. Fiúként ez sokkal-sokkal nehezebb, komoly meló, mondhatni, nem jár alanyi jogon. Ez azt eredményezi, hogy azonos korú férfiak és nők más tapasztalati szinten vannak. Hajlok rá például, hogy 22 környékén és főleg, attól fölfelé sokkal több a szűz fiú, mint a lány. A tapasztalatlanság pedig csak a nőknél erény, férfiaknál hátrány. Alacsonyabb önbizalomhoz, frusztrációhoz vezet.



Ezen kívül azt is fontos látni, és ezt a nőknek írom, hogy amikor ők arról panaszkodnak, hogy nem találnak magukhoz illőt, akkor valójában azt úgy értik, hogy abból a szűk rétegből, amire ők igent mondanak, kevés az, aki elköteleződne mellettük. De ez az összes jelentkező mindössze max. 15-20 százaléka. Ezért megint csak azt mondom, hogy irigylem a problémáikat, egy férfinak ugyanis már eleve az is nehézséget okoz, hogy egyáltalán találjanak olyat, aki zöld utat adna nekik. Kegyetlenül szelektálnak a nők, csak érdekes módon erről sohasem beszélnek.

2018. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!