Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyerem vissza az önbecsü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyerem vissza az önbecsülésemet, amikor levegőnek nézem a lányokat?

Figyelt kérdés
25 vagyok, szűz és mindig próbálom levegőnek nézni a csajokat. Szerencsére ezt bűntudat nélkül meg tudom tenni, mert olyan külsővel rendelkezem, ami egy csajnak sem jönne be minimálisan sem (alacsony, sovány, nyikhaj alkat, torz orr, kicsi fej). Minap viszont véletlenül egy szőke csaj szemébe sikerült néznem miután elköszönt a pasijától. A csaj viszont reflexszerűen másfelé nézett, ami érthető, hiszen taszító hatással voltam rá. Azonban nem rá, hanem magamra haragudtam, amiért megszegtem a szabályt és akaratlanul ránéztem egy lányra. Egyből megzuhant az önbecsülésem, mert nem én akartam lenni a "párbaj vesztese" vagyis, hogy neki sikerült ignorálni engem, nem pedig nekem őt. Persze nem mintha ez a csajokat érdekelné - akik amúgy is lesz**nak - de ez nekem becsületbeli ügy. Van itt köztetek hozzám hasonló ember? (Mgj.: Gyermekkorom óta gyűlölöm a női nemet)

2018. máj. 12. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha gyűlölöd a nőket, miért probléma hogy leszarnak? Egyáltalán mit foglalkozol velük? Nem értem a kérdést. Valami oka van, hogy kiírtad ide, csak akkor az igazat írd le!
2018. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

"egy szőke csaj szemébe sikerült néznem miután elköszönt a pasijától. A csaj viszont reflexszerűen másfelé nézett" Ja, biztosan nem azért nézett félre, mert éppen a pasijával foglalkozott...


Szerintem az önző, egosita, önsajnáltató hozzáállásodon kellene változtatnod. Nem hiszem el, hogy semmilyen értelmes elfoglaltságod nincs, azon kívül, hogy gyűlöld az emberiség felét. Ehelyett annyi jó dolgot is tehetnél másokért, ha továbblátnál azon, hogy nem csak te létezel a világban.

2018. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
megértelek én is hasonló vagyok, múltkor olvastam h ortodox zsidóknak csináltak olyan szemüveget ami direkt torzít hogy ezáltal ne tudják megnézni a nőket, egy ilyen lehet jó lenne neked is
2018. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire gyűlölöd a nőket, hogy erről napi 100 kérdést is kényszeresen ki kell írnod, akkor van egy ötletem.

Játsszunk olyat, hogy még le sem írod a nő/lány/csaj stb. szavakat.

Ezzel még jobban kifejezheted a gyűlöleted és nekünk sem kell többet olvasni róla. Win-win.

Szia!

2018. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ennek kamu szaga van! Ismerős ez a történet, a csúnya fiú! Féyképet nem akarsz küldeni magadról?
2018. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Talán ideje lenne föladni a saját ösztönvezéreltségedet, és akkor a problémáid elkezdenének megoldódni. Nem mellesleg, személy szerint TE magad vagy az, aki úgy döntött, hogy a nőktől teszi függővé az önbecsülését, ezért ezt megváltoztatni is te magad tudod.
2018. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Neked pont hogy semmi önbecsülésed bincs, ha ennyire utálod magad. Az önbecsülésed nem ettől lesz, hanem attól, hogy megtanulod szerrtni magad. Ez az egy életed van. Kár lenne gyűlöletben leélned magaddal.


29/N

2018. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
74%

Én magas vagyok, vékony (50 kiló vasággyal), nagy orral, görbe háttal, nővel kb szökő évente vagyok akkor is egyből eldurranok, barátnőm sose volt, majdnem 30 vagyok, anyámnál lakok, jó nők előtt total zavarba jövök és imádom magam. Van önbizalmam, van humorom, jó dumám van, viszonylag könnyen baratkozok, segítőkész vagyok, imádok olvasni, kiállok magamért, szóval egyáltalán nem érzem magam lúzernek vagy gyökérnek.

Tudom hogy lehetnék jobb is, adhatok jobban a külsőmre, lehetnének céljaim, jobb állásom és akkor sikeresebb lennék a nőknél is de nem érdekel. Ilyen vagyok ilyennek szeretem magam, a saját hanyagságomért meg eszembe nem jutna a nőket gyűlölni. Megvan nekik is a saját preferenciájuk, nekem is ez mindenki magánügye.

Bunkó emberek meg nem csak a nők között vannak, velem is volt már tahó meg nagyképű egy nő, meg olyan is aki jól nézett ki mosolygott meg udvarias volt. Férfiak között is vannak oltári parasztok, na bumm kit érdekelnek ezek a gyökerek? 5 percet se ér hogy foglalkozzak vele.


Gondolom azért vagy sikertelen a nőknél mert soha semmit nem tettél érte, nem adsz magadra, nincs saját egzisztenciád, nyuszi vagy kezdeményezni csak várod a sült galambot.

2018. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
beteg vagy,ennyi
2018. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt egy nő akinek barátja van miért szemezzen más pasikkal? És ha elkapja rólad valaki a pillantását az még nem jelenti hogy taszítod, egyszerűen csak egy idegen vagy neki akit mégis miért bámuljon.
2018. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!