Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék magabiztosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék magabiztosabb, és hogyan kerülhetnék kontaktusba számomra vonzó személyekkel anélkül, hogy fogyatékosok környékeznének meg?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, hogy plasztika nélkül van olyasmi alkatom, mint pl. Kylie Jennernek. Rengetegen mondják, hogy csinos vagyok, mégsem volt még egy kapcsolatom sem.

Szeretek csinosan, elegánsan öltözködni, de persze nem súrolom a jó ízlés határait, de állandóan azt érzem, hogy pont az alkatom az, ami miatt lehet, hogy megnéznek, de nem vesznek komolyan.

Elegem van abból, hogy egy nőnek csak akkor szabad jól éreznie magát, ha 170 cm fölött van, kislányos modell alkata van, és már tini korától helyesebbnél helyesebb pasikkal jár.

Komoly személy vagyok, maximalista a tanulmányaimban, mégsem sikerül hasonló érdeklődésű helyes, intelligens pasikkal tényleges kontaktusba kerülnöm.

Ezzel szemben jópár fetisiszta idióta megnézett már az utcán, akiktől kiráz a hideg, és hánynom kell tőlük.

Ha nem adnék magamra, és krumpliszsákot húznék magamra, akkor az lenne a baj, ha pedig felvesznek egy rövid szoknyát, akkor minden fogyatékos idióta megtalál.

A ténylegesen helyes, komoly pasiknak eddig max. legjobb barátjuk/ egy aranyos ismerősük voltam.

Hogyan lehetnék magabiztosabb?



2018. máj. 13. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Fujj.
2018. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

“és már tini korától helyesebbnél helyesebb pasikkal jár.”


Idióta vagy

2018. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Szóba hoztad, hogy komoly személy vagy és maximalista a tanulmányaidban, de valahogy mégis az egész poszt a külsődről szól.


Akár hiszed, akár nem, csak mert jól nézel ki, nem jár alanyi jogon "hasonló érdeklődésű helyes, intelligens pasi". Ők is megtehetik, hogy válogassanak és bizony vannak, akiknek nem elég önmagában az, hogy jól néz ki a lány. Ennél azért többet kéne tudni nyújtani, hogyha olyan párt szeretnél, amit leírtál.

2018. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Van egy olyan érzésem, hogy eddig olyanokat is a fogyatékosok közé soroltál, akiket ha megismertél volna, akkor lehet össze is jött volna a dolog. Vagy ez megint csak a picsogás, hogy senkinek se kellek, de akinek igen az meg fogyatékos, vagy csupa kifogások.

170 cm nél nem kell magasabbnak lennie, ez is baromság, pl nekem eddig csak 170cm alatti csajokkal volt viszonyom.

Az hogy maximalista vagy a tanulmányaidba, meg komoly, az egy férfit sem érdekel, és nem is fog, nem az generálja a vonzalmat.

Itt nem magabiztosabbnak kell lenned, hanem elgondolkodni a stratégián, és javítani azokon a dolgokon, amiken fejlődni kell.

2018. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálj egyszerűbben vagy még egyedibben öltözködni! Van sok olyan ruha, ami nem kihívó, mégis csinosnak érezheted benne magad! Amúgy valószínűleg, ha egy krumplis zsákot húznál magadra, akkor is jól állna! Próbálj nézegetni divatoldalakat. Valahol meg kell találni az egyensúlyt, amikor nem felszínes libának tűnsz, hanem okos nőnek. Bár lehet sok férfi meg éppen attól fél...
2018. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tessék, ez is egy nagyon csinos "krumplis zsák": [link]


Inkább azt nézd ruhákban, hogy jó anyagból és jó szabással legyenek.

2018. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Például úgy, hogy nem nevezed fogyatékosnak azokat, akik próbálkoznának nálad. Ha egy nőről elterjed, hogy nincs pasija és akik eddig próbálkoztak nála, azokról degradálóan beszél, annál nem fognak próbálkozni mások sem, főleg nem az általad keresett "helyes, komoly" pasik. Illetve lesz egy csoport, akiknek az ilyesmi nem számít, nekik egy strigula leszel majd a sok között.


Először is kellene csinálnod egy "piackutatást", hogy azok a pasik akik neked tetszenek, milyen típusú nőket tartanak vonzónak. Nézd meg, hogy milyen nők vannak mellettük, milyen a stílusuk, hogyan viselkednek ..., bár lesznek különbségek, de biztosan találni fogsz valami közös vonást bennük. Ezután el kell döntened, hogy ha rád ez a tulajdonság nem jellemző, akkor mennyit vagy hajlandó változni a cél elérése érdekében.

2018. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat: a “fogyatékosok” alatt azokat az embereket értem, akik ismeretlenül zaklatnak másokat az utcán, messziről látszik rajtuk, hogy aberráltak, és ahelyett, hogy hagynának az utcán szaladgálni ilyen embereket, be kéne vinni őket egy klinikára.
2018. máj. 13. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Komoly önbizalom befigyel:).
2018. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is ilyesmi alakom van és sajnos rám is csak az idióták tapadtak. Direkt hordtam bő holmikat, hogy takarjam a nagy melleimet meg fenekemet és persze ezekben meg kövérnek látszottam, és alacsony nőknek amúgy sem áll jól a "sátor". Ha kidobtam mindent, jól néztem ki, de azok a pasik mégsem találtak meg akik komolyat akarnának. Pedig normális és kedves nő vagyok, de sokat szenvedtem ezzel. Aztán csak lett férjem, volt aki komolyan vett, de rengeteget kellett várnom rá.
2018. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!