Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha férfiak írnak teljesen kulturált módon a párkeresési tapasztalataikról hozzászólást és megosztanak olyan történetet amiben bizony a nő a hibás, akkor le vannak pontozva?

Figyelt kérdés
Ennyire sok itt az önző, megkeseredett és zavarodott feminista, aki nem tudja az agyával felmérni azt hogy a férfiaknak is ugyanúgy megvannak a problémáik nehézségeik mint a nőknek
2018. máj. 13. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
a férfiak is leszavazhatnak.
2018. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sok megkeseredett nő is van meg férfi is. Mondjuk én sokszor nem éppen polkorrekt válaszokat szoktam adni, olyankor le is pontoznak rendesen.
2018. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze leszavazhatnak, de azért ne legyünk naívak. :D
2018. máj. 13. 12:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Konkrét példát mutatnál? Így csak picsogás a kérdésed.
2018. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Negyedik! Olvasd el a saját hozzászólásodat! Az a konkrét példa arra amiről beszélek. Felteszek egy kérdést és már is jön az hogy picsogás. :D
2018. máj. 13. 12:53
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Az oldal tele van elkeseredett női felhasználókkal, akik minden nőt hibátlannak képzelnek el.


#4-es tök jó példa erre. Férfiként negatívat írtál, ezért picsogás, amit csináltál. Ha az új kérdéseknél találok ilyet, akkor majd bemásolom. Mostanában az ilyenekre mondjuk már egyáltalán nem szoktam válaszolni, mert teljesen felesleges. Amikor bármikor bármi negatívat írtam arról, amit tapasztaltam nőkről, mindig 50% alatti lett a pontozásom. Függetlenül attól, hogy NEM minden nőről írtam a dolgokat és ezt hozzá is tettem a válaszaimhoz.

2018. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Sokakban él az az elképzelés, hogy a nők tökéletesek, vagy ha nem, akkor joguk van tökéletlennek lenni, de a férfitól tökéletességet várni. Ha pedig kritikát mersz megfogalmazni - nem a nőkre, hanem az adott személyre vonatkoztatva - akkor minimum nőgyűlölő vagy. Hiába az adott személy a hülye és nem a nők összessége.
2018. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

"de azért ne legyünk naívak"

Pedig a férfiakat kizárni az egyenletből, pont a naivitás iskolapéldája.

Ahogy "a miért nem ismerkednek a gyakorin a nők?" kérdésre is nem az általános, a "nőknek magasak az igényeik és csak sírnak, hogy nem próbálkoznak náluk, közben meg kihagyják a ziccereket", ott is pl. egy férfi felhasználó a ludas. Ő valami zseniálisan elérte, hogy minden magát nőnemű egyednek való felhasználó bizalmatlan legy3en a gyakoris pasikkal szembe, olyan dolgokat leművel...


Az egyenlet kéttényezős. Te csak az eredményt látod.

2018. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Az emberiség általában olyan, hogy ha az egyén nem szenved egy bizonyos problémától, akkor nem hisz annak, aki de, és megpróbálja elbagatellizálni, vagy a saját, felszínes, működésképtelen logikájával igazolni, hogy miért is a másik a hibás. Azért felszínes logikával, mert ha nem szenved a problémától, akkor nem fogja tudni rendesen kielemezni, és rendes logikát kitalálni hozzá, mert nem "teszteli" a hipotéziseit, nincs próbára téve, nem jönnek elő a gyenge pontjai. Máshol is olvasok e témáról, és nagyon jól látszik ez. Nők és férfiak egyaránt nem hiszik el, hogy a probléma létezik, és meglepő módon azok ezek, akiknek nincs ilyesmi problémájuk.


A konkrét kérdéshez szólva a (z itteni) nők többsége csak érzelmekkel tud gondolkodni, azaz ő sosem hibás, és megpróbálja ehhez alakítani a valóságot. Ha leírnak neki kulturáltan egy történetet, ahol a nő volt a hibás, azt személyes sértésnek veszi, és úgy kezeli, mintha egy ordenáré hazug rágalmazás lenne, és úgy is válaszol rá. Egyszerűen nem érti, hogy nem az. Találkoztam itt már olyan extrém esetekkel is, amikor a leányzó magát a koncepciót nem értette, hogy ő is tévedhet. Elképesztő volt, mint egy értelmi fogyatékos.

2018. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja azok csak ilyen random százalékok ott alul. én sose nézem.
2018. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!