Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl késő, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy 23 évesen még mindig szűz vagyok. Mostanában nagyon durván elért a szexuális frusztráció, szinte a nap minden percében a szexre csak tudok gondolni. Ilyenkor tör ki rajtam, hogy tulajdonképpen mit műveltem magammal az elmúlt 10 évben. Mivel engem már 13-14 évesen is érdekelt a téma, ezért hatalmas kudarcként élem meg, hogy ennyi idő elteltével sem tudom e vágyamat kielégíteni. Nem volt részem "tini" szerelemben (ha volt is, plátói volt), se abban amikor két fiatal egymást testét felfedezve vezetik be egymást az élet egyik legnagyszerűbb élményébe. Borzasztóan mérges vagyok, hogy egyetlen lánnyal sem sikerült kapcsolatot létesítenem. Az az igazság hogy ebben a korban már a lányok egyáltalán nem szeretik a "pályakezdő" fiúkat, így sajnos csapdában érzem magam, amiből lehetetlenség kitörni. Mitévő legyek? Az elmúlt pár napban anotalkon kérdezgettem lányokat, ahol a kérdés így szólt: "Szia, te képes lennél pénzért lefeküdni egy idősebb szűz fiúval?" Igyekeztem jól szűrni, mivel nagyon sok a troll "fiú", de azért sikerült olyan 50 lányt megkérdeznem erről. Többség nemmel felelt, szóval ez a lehetőség is ki van zárva nagy eséllyel. Prostihoz nem akarok menni, szerintem nagyon undorító, illetve ha kiderüle, akkor eléggé megnehezítené a dolgaimat hosszútávon. Úgyérzem, hogy nem sokáig húzom már, köszönhetően a nagyon magas libidómnak, ami pokollá teszi a mindennapjaimat. Belülről érzem, hogy szépen lassal felrobbanok, elvisz valami nyavalya, ha így folytatódnak a dolgok. Van valakinek valami ötlete, e probléma megoldására?

Köszönöm!



2018. máj. 13. 16:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem kéne nyavajogni. Én mit szóljak 21 évesen?
2018. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Exbarátnőm kifejezetten szerette a szüzeket, az én szüzességemet is ő vette el, noha már régen elmúltam akkor 20 éves.


Az más kérdés persze, hogy ő nem tudott arról, hogy szűz voltam.


Te se add fel, majd akad neked csaj, ha keresel.

2018. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
már megint te vagy azaz unatkozó fiúcska aki itt kiadja magát 23 éves lánynak?
2018. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Apám sebész! Szerintem viszonylag olcsón kiherélne. Ha gondolod megadom a telószámát és megbeszélhetitek. Nem kell utána többet szenvedned.
2018. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Valami építő jellegű hozzászólás esetleg? Ami talán előrébb vinné kicsit a dolgokat.
2018. máj. 13. 16:51
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szakembert kellene felkeresned, ha építő jellegű választ szeretnél kapni
2018. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 30 évesen vesztettem el, egyéb kérdés és/vagy rinya, hogy "túl késő"?


Én is szexológus szakember vagy intimitás coach felkeresését javaslom, a prosti nem fog tudni ezen segíteni (a szüzességen "technikailag" lehet, de az csak a jéghegy csúcsa).

2018. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezted, pénzért megtennék-e, és csodálkozol, hogy elutasító válaszokat kaptál?! Gyakorlatilag lek#rváztad őket. Nekem nincs konkrétan bajom a szűz pasikkal, de ha ilyet kérdezne tőlem valaki, tuti, hogy elküldeném a jó édesanyjába.


25N

2018. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Pont ezért használtam egy anonim oldalt erre a célra. Élőben semmiképpen sem kérdezném meg.
2018. máj. 13. 17:22
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell ezen a témán ennyit görcsölni. Most attól ha szexelsz egyet még nem változik semmi. Ha sokat szexeltél is lehetsz béna és ha keveset szexeltél is lehetsz ügyes. Ergo meg sem kell mondanod hogy szűz vagy e vagy sem.
2018. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!