Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erdemes az ex-el foglalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes az ex-el foglalkozni megint?

Figyelt kérdés

O az aki szakitott es keresett, kihivott, mar nem ez lenne az elso, de ugy erzem most szexelni akar, es ami az igazsag,mar en is kivagyok.

21/f



2018. máj. 15. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha te szeretsz lábtörlő lenni, vagy egy "alkalmi" dolog, akkor hajrá.
2018. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1es, de vegul is o is az lenne, csak kicsit konnyitenenk egymason
2018. máj. 15. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Engem aztán mit érdekelne más lelki nyomora, vagy szükséglete?! Pláne, ha anno nem kellettem neki. Aha, szóval érzelmileg nem kellettél, kidobott, de üríteni pont jó vagy. Testiségileg elég. Te döntöd el, h mennyire értékeled magad egy olyannal, aki kihajított.
2018. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyesírással kéne inkább :D
2018. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
Szexelni ex-el okés, újra kapcsolatra lépni nem.
2018. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egész attól függ hogy mit akarsz, ha még érzel iránta valamit és nem csak szexelni akarsz akkor magadból csinálsz hülyét. Ha csak szexelni akarsz, akkor is kétesélyes, mert szex kapcsolatba belemenni rizikós.
2018. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod. Te érzed. Könnyítésnek biztos oké, ha nem érzel iránta semmi többet.


Én nem mennék bele.. de ez én vagyok.

30f

2018. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat a köröket lefutni marhaság. Annyi nő van, mint égen a csillag.
2018. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem
2019. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!