Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mondanátok példákat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mondanátok példákat, hogy hogyan szoktatotok nem tolakodóan megdicsérni egy nőt, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ohhh! Tök jól nézel ki...végülis...ha úgy vesszük.
2018. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Dagi vagy!

Nem dicsérnék meg senkit, aki tetszik. Valószínűleg a vérét szívnám, de sose mondanám ki nyíltan, hogy tetszik. Max akkor, ha nagyon közel kerültünk egymáshoz. De ahhoz tényleg nagyon közel kéne kerülnie hozzám.

2018. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak annak mondod, aki tényleg jól néz ki vagy annak is aki nem, de jól van öltözve csak “udvarias” akarsz lenni vele?
2018. máj. 15. 21:57
 4/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
Csak olyan nőt dicsérek meg, aki tényleg tetszik.
2018. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Én már nem bókolok egyáltalán. Elegem van belőle, hogy a nők férfi bókokra vadásznak, miközben semmit nem akarnak a férfiaktól, csak egy kis önbizalom- és egótuningot, meg persze figyelmet és ingyen kávét. Tipegjen olyan cipőben, amilyenben akar, mutogassa a lábát olyan rövid szoknyában, amilyenben akarja, dobja ki úgy a mellét, ahogy akarja. Tőlem a max. bók/kedvesség, amit kapni fog, az a "szia" lesz, és a kávécskáját, sütikéjét is megveheti saját magának, a saját kis emancipált fizetéséből.
2018. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Félénk vagyok, ezért inkább csak olyat merek, hogy ügyes, talpraesett.

De holnap megpróbálom, mert nagyon szép mosolya van.

2018. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"na vkinek még van ízlése"


"szerinted mennyibe kerülne beépíteni az alaptantervbe egy ilyen színvonalú öltözködést?"


"szép nőként hogy bírod megállni, hogy ruhákat veszel magadra? (nem csak cafatokat), nehéz?"


"-láttad a - szerintem - legszebb kolléganőnket?

-nem, hol van?

-épp a ...nevem... - vel beszélget :)"

2018. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 így igaz, így igaz!
2018. máj. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. A bókolással csak rontod az esélyeidet.
2018. máj. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a szituáció adja és bele tudok szőni egy bókot.

Egy lesarkított példa: megnevettetem, majd hozzáteszem ezt a mosolyt egész nap el tudnám nézni.

Olyat sose szoktam, hogy csak random benyögöm a kínos csendben, hogy milyen szépek a szemeid, vagy mennyire csinos vagy ma, mert az olyan izzadtságszagú.

23/f

2018. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!