Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi folyton úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi folyton úgy hivatkozik a párjára, hogy "az asszony", az egy elhidegült kapcsolatra utalhat?

Figyelt kérdés
"Az asszony így", "az asszony úgy", de az is gyakori, hogy "a Zasszony"(:D). Egyáltalán nem kell házasoknak lenniük, mert sok pasi a barátnőjére, élettársára is ugyanúgy mondja. Nekem ez olyan degradálóan jön le, de kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok? Utalhat ez arra, hogy már elhidegültek egymástól, unják egymást, már csak lakótársakként élnek együtt, érzelmek nélkül?

2018. máj. 19. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hangsúlytól függ. Lehet hogy alá- fölé rendelt kapcsolat, de valószínűbbnek tartom hogy csak humor. Én is szoktam uramnak mondani a párom, sőt magam is az asszonyának, de csak viccből.
2018. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak ilyen ,,hülyeség"

Semmire nem utal. A nők is szokták mondani hogy az ,,uram" (vagyis hallottam már ilyet).


Ezektől függetlenül hogy egy férfi ,,asszonyozta" a barátnőjét minden eseményre adott neki valamit vagy elmentek kirándulni, kapott májusfát stb:)

Semmi nem következik ebből.

2018. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak egy kedves vicces megszólítás ha még nem házasok. Ha meg házasok akkor meg adja magát a dolog.


Én azt tekintem a kapcsolat végének mikor "apa" meg "anya" lesz az egymás megszólítása,tehát egymást csak a gyerek függvényében határozzák meg.

2018. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem jelent ilyen formába.

Ismerek egy fiatal párt elég közelről. Látni, érezni, minden rendben van közöttük. A férfinak az a szavajárása, hogy a párját emlegeti, akkor azt mondja, a nőm. Aki nem ismeri, felkapja fejét, hogy beszél a párjáról:)

2018. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon függ a férfi karakterétől is. Inkább azt látom, hogy olyankor a hölgy egy kicsit határozottabb.
2018. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És szeretnél te lenni a következő Zasszony, akit un és lenéz? Vagy miért fontos ez?
2018. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így hívom a Zasszonyt, de nem utal arra, hogy ne szeretném. Csak ilyen aranyosan. Neki is mondom néha, hogy Asszony!

:)

Ettől még szeretem nagyon is!

2018. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az érzés amikor valakinek ez degradáló közbe rád meg úgy utal a "szerelmed", hogy az "izé". Nem viccelek a családjában rám izéként utal. Hallom telefonon!!


-Kivel beszélsz?

-Izével.

- Holvagy?

-Izénél.

2018. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja azt lefelejtettem, hogy 6 éve vagyunk együtt. De már nem sokáig.
2018. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!