Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gazdag pasik nem járnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag pasik nem járnának úgy jobban ha mindig luxus prostikhoz járnának minthogy egy golddiggert tartanának?

Figyelt kérdés

Egy gazdag pasi mellett ott a Golddigger ez megéri nekik? Mi a jó nekik abban hogy mindig ugyanazt a nőt kell pénzelni. Nem értem, nem járnának úgy jobban ha mindig luxusprostikhoz járnának így legalább változatosak lennének a nők, mindig más csinos nővel lehetne és más test gyönyöreit évezhetné.

És szerintem anyagilag is sokkal jobban járna Én tuti csinálnék ha Sugar Daddy lennék.


2018. máj. 19. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
nem mindenki gondolkozik ilyen primitíven, mint te, szerencsére
2018. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Azért megjegyzem, hogy magyar nyelvünk sokkal szebb és gazdagabb az angolnál, ezért érdemes lenne nem olcsó stílusú angolosodást használni.

A válaszom a kérdésre az lenne, hogy mindenkinek szüksége van a szeretetre és gondoskodásra, anyagiaktól függetlenül, s mindenki ezt keresi. Az olcsó r.bancos lányoknál pedig sajnos a nevelésnél van a gond, a gyerekkori környezetükről kellene szövegelni (és a megoldásról), nem pedig annak eredményéről.

2018. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1. ne mondd már nekem azt hogy akik pénzért tartanak egy nőt az olyan sokkal intelligensebben gondolkodik, mint én az is körülbelül ugyanilyen primitív....
2018. máj. 19. 10:01
 4/18 A kérdező kommentje:
2. Ja mert az ilyen mikulás kinézetű vajnát olyan őszintén tudják szeretni a nők
2018. máj. 19. 10:04
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem erről szól te nagyon hülye.

Ez egy tartozék, ugyan úgy, mint a több milliós óra, autó stb.

2018. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez “hatalom”, hatalma van egy nő felett és ez növeli az egoját.
2018. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De igen. Az okosabbak így is tesznek.
2018. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És ezek a gazdag férfiak a nő mellett eljárnak még luxusprostikhoz is?
2018. máj. 19. 10:10
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen prostiznak, ha amúgy van esélyük ingyen nőt szerezni. Ez nem valami kötelező dolog, hogy ha x összeg fölött van a fizud, akkor luxusprostizni kell járnod.
2018. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
A nem gazdag férfiak is jobban járnak, ha (nem luxus) prostikhoz járnak, mint egy barátnővel. Anyagilag is és idegileg is.
2018. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!