Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a dolgok miatt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok miatt miért érzem azt, hogy a környezetem elutasító velem szemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdeném azzal,hogy 20 éves fiú vagyok. Mindig is visszahúzódó,félénk és társaságkerülő voltam mivel elvoltam magamnak a kis világomban. A lányok igazság szerint sohasem érdekeltek igazán. Néha megnézem őket de nincsen bennem az a gondolat,hogy szeretkeznék velük és ez engem egyáltalán nem vonz és nem is érdekel. Nem akarok senkihez sem kötődni és senkinek sem akarok megfelelni. Ha majd egyszer befejezem az iskolát és lesz állandó munkahelyem utazni akarok a világban és nem akarom azt,hogy valaki mellettem legyen. A szexre sem vágyom és arra sem,hogy engem valaki is szeressen. Gyereket és családot egyáltalán nem szeretnék. Nem utálom a gyerekeket nem erről van szó. Van egy 10 hónapos keresztfiam és nagyon szeretek vele lenni de én nem tudnám magamat elképzelni szülőként. Számomra sohasem kellett társaság ahhoz,hogy jól érezzem magamat mivel egyedül is le tudtam magamat foglalni. Nekem 4 dolog fontos az életemben amit nagyon szeretek és boldoggá tesz: sportolás,olvasás,zene hallgatás,filmezés. Ezek a dolgok minden nap jelen vannak az életemben és többre nem vágyom.



2018. máj. 21. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Napi nyafi.
2018. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lepődsz meg azon, ha elutasító a környezeted, miközben kizársz mindenkit az életedből?
2018. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te utasítasz el magadtól mindenkit és nem a környezeted.
2018. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem értem ez miért lenne elutasító?
2018. máj. 21. 14:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A környezeted inkább leveszi, hogy egyedül szeretnél lenni. Nincs ezzel semmi gond.
2018. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a problémádat. Ha jól elvagy a kis világodban, miből vetted észre a környezeted elutasító hozzád állását.Magad írod: "Ezek a dolgok minden nap jelen vannak az életemben és többre nem vágyom." Akkor mi a gond? Milyen válaszokra számítottál és egyáltalán mi értelme volt azt a kérdést kiírni?
2018. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A barátaim, a családom mindig azt mondja nekem,hogy ez nem természetes és szerintük nekem sem jó. Sajnos nem hiszik el,hogy nekem ez megfelelő.
2018. máj. 21. 15:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha szerinted megfelelõ, akkor mi bajod? Gondolkozz el, mielõtt kiírsz valamit, mégis mit akarsz kérdezni, mi a problémád-,- Teljesen noszensz kérdés-,-
2018. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most azt várod, hogy mi is gyõzzünk meg arról, hogy ez megfelelõ-e vagy sem? Ezt te döntöd el; ha úgy döntesz, hogy megakarsz változni, akkor kérhetsz tanácsokat, de ha nem akarsz, akkor fölösleges kérdést kiírni a semmirõl.
2018. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
" ha úgy döntesz, hogy megakarsz változni, akkor kérhetsz tanácsokat," > Pontosabban mire gondolsz?
2018. máj. 21. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!