Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők döntő többségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők döntő többségének (min.90%) miért vannak az egekben az igényei ha maguktól nem képesek semmire?

Figyelt kérdés

[link]

A mindennapi gyakorin megjelenő egzisztenciális -aranyásós kérdésekről nem is beszélve.


Mindent elvárnak. Autót, lakást, magas fizetést, A kategóriás életszínvonalt de maguktól maximum arra képesek hogy éppen megéljenek.



2018. máj. 21. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
A Velvet olvasóinak 90%-áról beszélsz?:)) Gyakorin meg mit láttál?:)) Én nem láttam ezeket a mindennapi aranyásó kérdéseket.
2018. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért, hogy téged idegesítsenek, Balázska.
2018. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

#1: Az előbb töröltek egyet :D És általában szépen körülírva szokták előadni a dolgot.


Szerintem rengeteg normális igényekkel rendelkező nő van, csak ők nem a hangos többség, mert normális kapcsolatban élnek általában. Tőlem egyik barátnőm sem várt el lakást vagy autót. Tény, hogy ismerkedéskor jó pár olyanba botlottam, aki elég egyértelműen célzott rá, hogy milyen anyagi elvárásai vannak, de az ilyeneket leépítettem.

2018. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem érdekelnek ezek

Saját magamnak akarom megteremteni a lakást és az autót

Férfi tulajdona nem érdekel semmi közöm hozza ő dolgozott meg érte nem én

Számomra megalázó lenne ha egy férfitól függnek és ő tenne a seggem alá a lakást ,kocsit .

Nekem SAJÁT lakás és autó kell nem akarok ezekben osztozkodni

Mindig kell hogy legyen b terv hogy legyen saját lakás

Ha felesben vennék lakást a partneremmel csak a gond lenne vele ha szet mennénk

2018. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Közül sokan több gyereket akarnak szülni oda.
2018. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy én komolyan nem tudom, hogy akik ezeket a kérdéseket kiírják, hol élnek. Találkoztam már pár nővel életem folyamán, de konkrétan csak kettő olyan ugrik be, akire jellemző ez a túlzásba vitt anyagiasság. Most főleg a fiatal, húszas évei elején lévő korosztályról beszélek.
2018. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

"A nők döntő többségének (min.90%)"


Mi lenne, ha a "nők" kategóriába a csöcsös, segges, feszülős ruhás, instagramos csinipcsák mellé bevennénk a több millió (világszinten esetleg több milliárd) hétköznapi, átlagos, normális földhözragadt igényekkel rendelkező nőt is? Értem én, hogy Átlag Marcsi nem olyan vonzó meg szexi, mint Szilikon Juci, de azért már bőven átestünk a ló túloldalára ezekkel a statisztikákkal.

2018. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

90%: de maguktól maximum arra képesek hogy éppen megéljenek.



Hol élsz te Drága?

Persze, tele a város vegetáló nőkkel és gazdag pasikkal :D

2018. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Azért sok időd elmehetett, hogy mindet végig kérdezted, és kijött ez a százalék :D
2018. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Még ha ez igaz is lenne - ki neked a "nők döntő többsége"?

Senki.

Nem kell neked azzal foglalkoznod, hogy a másik mit akar, ha meg mégis azzal foglalkozol, akkor az úgy jön le, mintha elvárnád, hogy elérhetőek legyenek számodra. Márpedig ezek az emberek vadidegenek neked, nem formálhatsz jogot arra, hogy beleess az érdeklődési körükbe.

Ha ennyi utálat és lenézés van benned ismeretlenek felé, akkor inkább kezdj el magaddal foglalkozni. A társ nem jár alanyi jogon. Ha van, van, de ha nincs, akkor sincs jogod így háborogni miatta.

2018. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!