Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők döntő többségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők döntő többségének (min.90%) miért vannak az egekben az igényei ha maguktól nem képesek semmire?

Figyelt kérdés

[link]

A mindennapi gyakorin megjelenő egzisztenciális -aranyásós kérdésekről nem is beszélve.


Mindent elvárnak. Autót, lakást, magas fizetést, A kategóriás életszínvonalt de maguktól maximum arra képesek hogy éppen megéljenek.



2018. máj. 21. 15:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Csóró lúzer!
2018. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%
Márpedig a nőknek kb fele egyetemet végzett, jó munkája van, éli világát. És szerintem minimum a háromnegyede normális, a helyzetével harmonizáló igényekkel rendelkezik. Ha te csak a műnőket veszed nőszámba, az más, de akkor se írj ilyen hülyeséget.
2018. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Fingkirály ***** válasza:
0%

#4: "Ha felesben vennék lakást a partneremmel csak a gond lenne vele ha szet mennénk"


Te már eleve halálra ítéled a jövőbeli kapcsolataidat...hát így ne is számíts boldogan éltek míg meg nem haltakra meg fehérlovas hercegre :)


A felesben lakásvétel alapja a bizalom. A bizalom meg egy tartalmas, tartós kapcsolat alapja. Ha az nincs, akkor az egész ott van megb*szva, ahol van.

2018. máj. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

12

Ez netto fa..szsag, amit irsz

2018. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de, a felsőoktatásban is több nő tanul és pl. a környezetemben a férfiakkal ellentétben az is ritkább, hogy 30 felett még otthon laknának.
2018. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Ja a felsőoktatásban tanul amíg apuci fizeti de dolgozni egyik sem akar.
2018. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy nem laknak otthon, nekik konnyu bepasizni es elvarni, hogy legyen lakasa a pasinak.


Mit gondolsz, miert kerulhet ferfi nagyobb esellyel az utcara?


Nekunk nem ugy megy, hogy kioltozunk es mar is jon a kapcsolat

2018. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj,hogy a férfiak szerint már akkor is az egekben vannak az igényeim,ha csak annyit várok el amennyit én is le tudok tenni az asztalra.

Van diplomám,lakásom,magyar viszonyok között jól fizető állásom,nincs gyerekem, és nem vagyok elhízva.

Ugyanezt várnám el,egy szintén 30 körüli férfitól,de erre mindig az van,hogy ez sok,adjak lejjebb az igényeimből,mert miért nem jó nekem a 45 éves "Józsi" aki elvált,gyereke van,az Anyujánál lakik,a Tescoban dolgozik 120 ezerért,és 130kg.Pedig milyen rendes.Ja lehet,hogy rendes,csak épp nincs kedvem eltartani,se hétvégente a gyerekeit pesztrálni,szellemileg se vagyunk egy szinten,és gusztusom sincs rá...

2018. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mert ez nem mindennapos, elegge keves ember el igy, ahogy te.


Tobbseg nem. Es ezt vagy elfogadod, vagy nem. Sorry, de igazuk van.

2018. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bocsi,de a kérdés arról szólt,hogy miért vannak az egekben az igényeik,ha maguktól semmire sem képesek.Én leírtam,hogy magamtól mire vagyok képes,és azt,hogy csak ugyanezt várom el.Akkor lennének magamhoz képest az egyekben az igényeim,ha a pasitól családi házat,BMW-t,Thaiföldi nyaralást és egymillás fizetést várnék el.
2018. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!