Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, aki már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki már régóta tetszik. És úgy vettem észre, én sem vagyok közömbös neki. Akkor miért nem halad a dolog?

Figyelt kérdés

Lassan feladom,és ez így marad.Nem fogok nyomulni (ennel jobban)!

Mit kellene tennem?!

Van egy pasi ismerősöm,barátom,akinek szoktam erről mesélni,szerinte megbolondul értem a srác,csak én nem akarom látni.(pasi szemmel ez így fordíttandó?)Akkor miért nem fordul ez a dolog komolyabra??



#csók #pasi #megrekedés #Erős szimpatia
2018. máj. 23. 10:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
próbáld meg teremteni az atmoszférát ahhoz, hogy komolyabbra fordulhasson, legyetek kettesben, kicsit romantikus szituban... filmezés valamelyikőtöknél, közös főzőcske vagy hasonló :)
2018. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Mi az amit csinálsz annak érdekében, hogy kapcsolódjatok, és mi az amit ő csinál?
2018. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha senki sem tesz lépest a másik felé, akkor nem is lesz semmi.
2018. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy vagyok vele, hogy ha egy pasinak tetsszem, akkor jöjjön oda és ismerkedjen velem. Ha nem teszi, majd megteszi más.
2018. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Egy munkahelyen dolgozunk.Rengeteget beszelgetunk.Mindenről!A szemkontakt mindennapos,lopott szemlesutott pillantasok.Nem csak veletlen szerű összetalalkozás ott,szemmel latható "kiprovokálás",hogy beszelhessünk.

Ha valamivel "megbánt",persze nwm,csak épp rosszul esik mert epp olyan hangulatom van,akkor erzem a kínt,es egyből a kedvembe akar járni.Minden szavam lesi,idéz tőlem a kesőbbiekben,

Nem rég feltettem egy idézetet,amit neki szantam,es betalalt,mert masnap ram is kerdezet,az kinek szólt.Elmondtam neki,akkor zavarban volt,kesobb mondta különleges akar lenni!


Az idezet így szólt egy rossz hangulatban levő nap utan!

"Megijeszt a tudat,hogy a srac,aki sküszöm kulonleges volt,ugyanolyanna vált mint a többi"


Ugy erzem felolem a celozgatas meg ban.

-imadom a hangod

-szeretem a humorod

-szeretek a tarsaságodban lenni

És egy kommentje utan ami szinten egy idezet utan íródott,ami szintén egy idezet volt,(rola tudni kell soha nem lajkol,nem kommentel senkihez,de akkor ott megtette)azt mondtam,legszivesebben megöleltem volna mikor meglattam!

Zavarba lett,olyan vágyal teli lett az arca.De ennyi!Aztan így mennek a napok,hetek.

2018. máj. 23. 10:28
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

"Nem fogok nyomulni (ennel jobban)!"

"Megijeszt a tudat,hogy a srac,aki sküszöm kulonleges volt,ugyanolyanna vált mint a többi"


Ez lenne a nyomulás? Azt azért ugye tudod, hogy ezzel épp közönségesnek nevezted őt? Aki olyan, mint a többi? Ezzel az erővel kiírhattad volna, hogy "sorry, már nem érdekelsz".


Oké, hogy csaj vagy, és nem akarsz kezdeményezni, de hogy még ilyen verbális akadályokat is gördítesz az útba...

2018. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ez az idezet azert szuletett meg,mert valoban ugy viselkedett mint a tobbi.

Velem is,mert valakiben anno csalodott,es az ő tarsaságában velem is tavolsagtarto volt.Aztan mikor az illető nem volt a kozelunkben,megint normi lett..

Ebbol jol jottem ki!

2018. máj. 23. 10:51
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

"Ebbol jol jottem ki!" - aha, azért sírsz itt a gyk-n.

Bocsesz, de ha az első olyan dolognál, ami nem tetszik neked (még csak nem is valami hű, de nagy probléma), te már ott tartasz, hogy közönséges, nem különleges, olyan, mint a többi, fujj, akkor ne csodálkozz szerintem.

Ha egy cselekedet nem tetszik, akkor ne a személyiséget degradáld, például.

2018. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Jól jöttem ki..mert kiemelte valamit..peldaul hogy kulonleges!

De abban igazad van,hogy nem jo helyre irtam ki.A GyK.nem a leg megfelobb hely ahol normalis valszt varok.Tisztelet a kivetelnek!

2018. máj. 23. 12:02
 10/23 peca1000 ***** válasza:
88%
Mond meg neki, hogy munka után várjon meg, mert szeretnél vele beszélgetni. Amikor találkoztok, közöld vele, hogy bejön neked. És te is azt látod, hogy te is neki. Ennyi.
2018. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!