Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes elmenni prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmenni prostihoz ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szép estét!

Adott a helyzet, hogy szakítottunk a barátnőmmel (már elég régen) így jó 4 hónapja nem volt testi (érzelmi se) kapcsolatom nővel.

Próbálkoztam, mindenki esküszik a Tinderre, nekem nemigazán jött be, pedig viszonylag sok like-ot kaptam, és meglepően sok match-em volt (olyan lány akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak). Mégsem jött össze még csak egy kaland sem. Vagyis pontosítok, egy nővel lehetett volna de jobb, hogy nem lett. Testileg sem volt olyan, hogy tetsszen, szellemileg meg pláne nem.


Mivel ez az agglegény életforma egyelőre megfelel, sőt kifejezetten jó, hogy szabadnak érzem magam, és bizonyos keretek között a magam ura vagyok, azért a testiség mégis hiányzik (20 évesen furcsa is lenne ha nem hiányozna).


Tehát ilyen esetben ha az embernek nem megy a csajozás, és szerintem mélyen az agyam tiltakozik is ellene, akkor két lehetőség marad:

-Vagy eljárok néhány bulikba (amire most időt kellene szakítani) és talán összejönne egyéjszakás kaland.

-a másik, hogy néhány buli árából fogom magam és elmegyek egy prostihoz mondjuk egy órára. Itt nem lenne időkiesés a buli miatt, garantáltan szexelek, és azt a nőt választom ki aki nekem legjobban bejön, valamint jókat írnak róla.


Mennyire elítélendő ez? Volt valaki ilyen helyzetben, mesélne a tapasztalatairól?

20/F



2018. máj. 23. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elítélendő. A szükséglet az szükséglet.


Csak ne szokj rá annyira,hogy később már élni se tudjál prostizás nélkül


(N)

2018. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
4 hónap? Megszakad a szívem...
2018. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális ez a hozzáállás. 20 éves vagy és 4 hónapja nincs barátnőd. Jaj, te szegény. :) A tinder az hülyeség, ne is alapozz rá. Járj el közösségi eseményekre, barátokkal városba, üljetek be valahova, ismerkedj személyesen. Én 25 vagyok és 5 éve nincs barátnőm, csak alkalmi szexpartnerek. Lassan 1 éve nem voltam nővel, mégsem jár ilyeneken az agyam hogy prostihoz kellene mennem. Itt a nyár, most talán több időm lesz a társasági életemre, amivel ismerkedni is lesz lehetőségem. Nem vagy te rossz helyzetben, ne légy ennyire pesszimista.
2018. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

4 hónap nem tűnik soknak, de ha azt nézzük, hogy előtte éveken keresztül heti többször is volt szex, akkor igen is sok idő 4 hónap mindenféle testiség nélkül.

Persze akinek soha nem volt az könnyebben viseli, hisz nem igazán tudja milyen és nem is szokott hozzá. Én is sokkal könnyebben viseltem szűzként, hogy pár éve már próbálkoztam, sok barátnak már rég csaja volt, nekem meg semmi. Hisz nem tudtam mit hagyok ki, nem is hiányzott különösebben.


Nyáron talán több idő lesz rá ez tény, bár szeretnék belehúzni a melóba, de több lehetőség adódhat ez igaz.

2018. máj. 23. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évesen lett kapcsolatom először. De mindenki más.

Ha igényes és jól utánanézel, akkor miért ne?

2018. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem talált. Összesen kb 5 évig volt kapcsolatom, és a szakítás óta 2,5 éve nincs semmi. Erre milyen kifogásod van, hogy miért rosszabb mégis neked?
2018. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem kell kifogást keresni, hogy kinek miért rosszabb. Sőt ebbe belemenni sem érdemes, mert a végén oda lyukadunk ki, hogy "Afrikában meg éheznek" azaz nekik a legrosszabb és mi ne szóljunk egy árva szót se.

Egyszerűen mások a biológiai szükségleteink, vagy máshogy éljük meg a szexmentes időszakot.

Nem minden ember egyforma, van akinek hetente egy alkalom bőven elég másnak meg a napi kettő a minimum.

Nyilván az előbbi ember tovább bírja és könnyebben is viseli, ha nincs szex egy darabig az életében.

Szóval nem szeretnék "kinek az élete rosszabb" játékba belemenni egyrészt, mert az életem nem rossz csak jelenleg szexmentes, másrészt szubjektív dolog arról beszélni kinek mi a sok idő.

2018. máj. 23. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Prostihoz menni mindig érdemes!


Üdv


Valaki akinek 7 éve nincs kapcsolata es azelott is csak egy volt


F

2018. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
20 èves vagy! Állítólag nem egy ronda szűz lúzer! Áldozz rá kis időt és szedj fel valakit! A prostihoz hagy járjanak azok akik dagadtak,kisfarkúak,életképtelenek akiknek nincs más módja nőt kapni.
2018. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Kedves utolso. Sportolok rendszeresen. Farkam is rendben van. Vállalkozóként kaszálom a lóvét. Télen síelek nyáron nyaralok. 2 autóm van egy pár éves audi és fenn tartok egy old timer fordot.

Mondd mégegyszer hogy a lúzerek járnak prostizni!


Az jár oda akinek elege lett a játszmákból és a hazudozásból

2018. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!