Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos az hogy kerülöm a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az hogy kerülöm a nőket inkább minthogy leadjam az igényeimet?

Figyelt kérdés
Átlagos srác vagyok átlagos barátnőm lehetne de ignorálom őket mert nekem nagyon csinos barátnő kell, így jóval többet várok el mint amit nyújtani tudok.. Így persze nem nagyon fog összejönni barátnő, ezért inkább kerülöm a nőket...minden szempontból...
2018. máj. 25. 07:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jól teszed.

Szépnek mondott nőként én is kerülöm az átlagos, átlag alatti pasikat. Jézusom....miféle agymenés ez?

Nem is hiszem, hogy vannak emberek akiknek csak és kizárólag a külső számít. Persze mindenkinél van egy minimum, de jártam már úgy, hogy aki először külsőre nem tetszett megfogott a stílusával, az emberségével, és totál belezúgtam. Szóval lehet esélyt adni az átlagos embereknek is.

2018. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Köszönjük, hogy kivonod a génállományodat az evololúcióból!
2018. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Inkább tegyèl èrte,hogy vonzó fèrfivà vàllj.

- Èpitsd az egzisztenciád

- Ruhatàr frissìtès

- Menj edzeni heti 4-5

- Kajàd lődd be

- Fejleszd a belső játèkod

- vonzò stílusos èletet alakits ki

- Szakmailag fejleszd magad


Kezdj el többet nyújtani,megoldàst keress.

2018. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Te meg terjesszed a génjeidet, lőjed ki minden nőre, teljesen mindegy úgyis elba...tt ez a világ...
2018. máj. 25. 07:28
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Köszönjük a megnyilvánulásod kérdező. Én is csak azt tudom mondani amit ő. Köszi hogy nem szaporodsz.
2018. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
ez igy nem fog menni.
2018. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Ki nem sz*rja le? Azt teszel amit akarsz. Nem értem az ilyen feltūnési viszketegséges kérdèseket.

Mindha arról álmodnál, hogy a kérdés láttán egy jó nõ majd rádnyomul sajnálatból, nehogy már egyedül maradj szegényke.

Mi az, hogy minden szempontból kerülõd? A bevásárlóban is a pénztárnál elviharzol, ha épp egy nõ az alkalmazott? A nõk is emberi lények, nem csak barátnõ vagy szexpartnerség az egyedüli funkciójuk.

2018. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jogos.És természetesen nem, nem nagyon fog összejönni barátnő, hanem egyáltalán nem fog összejönni kérdező, de ez egyedül a te hibád.Fontos a külső, nem elhanyagolható dolog, de ennyire merevnek sem kéne lenni, mint amilyen te vagy.
2018. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 peca1000 ***** válasza:
71%
Jól teszed. Elcseszed ezzel a fiatal éveidet, és szűzen fogsz meghalni, mint ahogy az én 70 éves rokonom is. De nyugi, ha idővel megjön az eszed, akkor jó lesz neked az átlagos csaj is. Addig viszont marad a matyizás :)
2018. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy jogos, ez inkább helyes- e vagy butaság- e...? Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz, a te életed.
2018. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!