Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért rangon alul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért rangon alul választanak maguknak párt a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés

A környezetemben rengeteg férfi rangon alul választ magának párt a legtöbb esetben, és nem értem, hogy miért. Rengeteg jó anyagi hátterű, neves egyetemen végzett, szép, csinos, okos, és normális 25 és a feletti lány egyedülálló.


A hasonló anyagi hátterű, végzettségű hasonló korú férfiak pedig inkább választanak egy alacsonyabb végzettségű, vagy végzettség nélküli hölgyet. Aki ráadásul jóval szerényebb anyagi körülmények közül jön (persze nem ez a legnagyobb probléma), hanem hogy félművelt, jöttment, plasztik babák vannak mellettük.

Értem én, hogy bármit adnak ezeknek a hölgyeknek ők tapsikolnak neki, és mindig a férfiak lesznek szellemileg is az ászok.

De nem értem, hogy miért történik ez manapság ilyen sok esetben. Ennyire önbizalom hiányosak lennének? Inkább eltartanak egy normális végzettség nélküli, buta, szegény lányt akinek egyetlen érdeme a szilikon melle és a kacsa szája?



2018. máj. 26. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen ez a kasztrendszer a rangokkal......
2018. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
69%

Fhu basszus, annyira süt az ostoba elitizmus az egész kérdésedből, hogy hányingerem van tőle. De akkor kifejtem a kis elitista személyednek, hogy működik ez:


Egyrészt nincsenek sem rangok, sem kasztok. Ezt maximum néhány nagyon beképzelt ember gondolja. Épp ugyan olyan emberek amazok is.


Másrészt pedig:

"Értem én, hogy bármit adnak ezeknek a hölgyeknek ők tapsikolnak neki, és mindig a férfiak lesznek szellemileg is az ászok."


Ebből a mondatodból süt a rosszindulat és maximum magadból indulsz ki.

Arra ugye nem gondoltál, hogy ezen férfiak a személyüket szeretik azon hölgyeknek? Hogy talán pont azért választottak ilyen párt, mert rengeteg diplomás annyira el van telve magától, hogy felsőbbrendűnek képzeli magát? Mert ez egy igazi diplomás betegség. És mély tiszteletem a kivételnek!

Az a helyzet, hogy egy diplomától még nem leszel sem okos, sem művelt... legfeljebb szorgalmas és a tanult szakirányhoz jól értő.

Gyakran egy-egy alacsonyabb végzettségű ember sokkal normálisabb, mint néhány önmagától elszállt diplomás. Ismétlem: tiszteletem a kivételnek.

De egyes egyetemeken már belépéskor úgy indítanak, hogy "ti vagytok a társadalom krémje" és a többi...


Úgy tűnik, hogy neked ez elképzelhetetlen, de értelmes ember nem diploma vagy végzettség alapján választ párt, hanem személyiség alapján. Fontos, hogy az az ember milyen értékekkel rendelkezik és nem biztos, hogy a végzettségbeli vagy anyagi értékeket keresi az ember a másikban. Egy valóban értelmes ember legalábbis biztosan nem. A diplomához pedig észt nem adnak... aki ilyen, az úgyis megtalálja a párját szintén, hiszen zsák a foltját. De szerencsére rengeteg normális diplomás is van.


"Inkább eltartanak egy normális végzettség nélküli, buta, szegény lányt akinek egyetlen érdeme a szilikon melle és a kacsa szája?"


Ez meg... a leírt tipikus plázacicánál még megértem, hogy felmerül a kérdés, de csak mert nem diplomás valaki, még nem lesz buta.


Azt se feledd, hogy egy férfi alapvetően férfi. Van, aki valóban a leírt okok miatt választ úgy, ahogy. És van, aki méregként kerüli a beképzelt, okoskodó lányokat.


Ezer oka lehet...

2018. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
83%

"Rengeteg jó anyagi hátterű, neves egyetemen végzett, szép, csinos, okos, és normális 25 és a feletti lány egyedülálló."


:D


Azért, mert ezek a nők talán az Elon Muskba oltott walesi herceggel sem állnak le, mert ők legalább 3 szinttel feljebb álló férfit akarnak maguknak párnak. Így aztán a férfiaknak marad egy átlag kedves lány, aki a hozzád hasonló elitisták szemében rangon alulli.

2018. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a kasztokhoz. Attól, hogy valaki szegény anyagi körülmények közé születik attól még lehet tanult, művelt, és dolgozhat. Sőt akár sikeres is lehet a területén. (De ebbe ne menjünk bele, mert sok férfi nem bírja elviselni, ha a párja sikeresebb.) Az nyilván más kérdés, hogy ki mit tart szépnek. De sajnos nem hogy a gazdagabb lányok, de a feltörekvők sem találnak maguknak párt.
2018. máj. 26. 22:57
 5/83 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet hogy ezeknek a rangban megfelelő hölgyeknek olyan elvárásaik vannak ezen rangban lévő hímnemű egyedek felé amit nem képesek megadni?

Vagy nem lehet hogy ezek az alja proli nők pl kedvesek és szeretik a párjukat sőt lehet hogy rajonganak értük, míg lehet hogy egy ilyen megfelelő nő kb jégkirálynőként viselkedne/viselkedett velük?


Csak tippek, de ezek is benne lehetnek a dologban:)

Amúgy meg a szerelmet nem az anyagi háttér határozza meg.

2018. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
97%
Az én környezetemben pedig pont fordítva van, több a magasabb végzettségű, jobb anyagi helyzetben lévő nő, akinek a párja alacsonyabb iskolát végzett, kevesebbet keres. De ez engem semennyiben nem érint. Mivel nincs befolyással az én életemre, nem foglalkozok vele.
2018. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
Kedves második. Én tisztelek minden foglalkozást, sajnálom, ha megérintett a kérdésem.
2018. máj. 26. 23:01
 8/83 A kérdező kommentje:
Harmadik: elitista... :D Ezen jót mosolyogtam. Szerintem a 18-20 körüli lányok még álmodozhatnak a hercegről, de a felett már problémák vannak abban az agyban.
2018. máj. 26. 23:02
 9/83 anonim ***** válasza:
95%
Az én környezetemben egyértelműen az a jellemző, hogy hasonló végzettségűek a párok.
2018. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, a volt barátnőm milliomos családból származott, miközben én egy 150 éves parasztházból jövök. Azt hiszem jó cáfolat vagyok. :)

Azt hiszem, hogy nem látod tisztán a dolgokat: igazad van, létezik ez a jelenség is, de én azt veszem észre, hogy kezd nem jellemző lenni, ugyanakkor erre problémaként tekintesz és elítéled. Ember, légy már észnél, hát milyen jogon szólsz te bele bárki magánéletébe is? Nem bántani akarlak de ez egy nettó gyökér bunkóság. Szerintem úgy jársz a legjobban, ha rájuk hagyod és te meg keresed a saját társaságod.


Üdv.: 1

2018. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!