Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek ilyen a barátnője hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek ilyen a barátnője hol ismertétek meg?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányra vagyok aki kedves elfogadja hogy néha kicsit lökött vagyok. Alkatra mindig átlagos lányokat vagy kicsit teltebbeket kerestem. Az baj ha bele boltok egy lányba akit szívesen megismerek azokkal sose lesz semmi.
2018. máj. 27. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyári munkán.
2018. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Chat.hu-n 2,5 éve. :)


1,5 éve együtt élünk.


34ffi

2018. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a néha kicsit lökött? Csak mert az ilyen leírásból legtöbbször az derül ki, hogy aki így vélekedik magáról, az valójában infantilis hülyegyerek.
2018. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néha kicsit komolytalan vagyok kicsit
2018. máj. 27. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Balatonparton 3 éve.
2018. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!