Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert taszitom a lanyokat?

Figyelt kérdés

Sokadik lany koptat le ugyanazzal az indokkal, hgy nincs meg a vonzalom, az a plusz ami kene. Tudnatok tanacsot adni vajon mit kene tenni ahhoz hgy osszejojjon?

Nem vagyok ramenos, de a legtobb lany azt mondja ez tetszik neki. Mindig megismerem a randipartneremet jobban, odafigyelek ra mit szeret.. Mindezek ellenere kapom a kosarat. Kezdek tanacstalanna valni :/

25 F


2018. máj. 28. 00:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mintha csak én lennék...:/

25/F

2018. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%

Jön majd pár válaszoló, aki felcsapja a sablonközhelykönyvet és megmondja, hogy légy kedves, megértő, türelmes, jön majd valaki és hasonló bullshitek. Ha ezeket a tanácsokat megfogadod, talán 10-20 év múlva valóban jön valaki.


Ééés vannak, akik felcsapják a realitás könyvét és megmondják, hogy legyél bunkóbb, határozottabb, nemtörődömebb, rámenősebb és fektess sokkal többet a külsődbe. Ha ezeket a tanácsokat megfogadod, akkor pár hét/hónap és simán több lányt is feltudsz szedni.

2018. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
"Ééés vannak, akik felcsapják a realitás könyvét és megmondják, hogy legyél bunkóbb, határozottabb, nemtörődömebb, rámenősebb és fektess sokkal többet a külsődbe" - A légy határozott és fektess többet a külsődbe jó tanács, a többit felejtsd el.
2018. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
#3: Mégis miért felejtse el? Kipróbáltad?
2018. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mintha en lennek. +1


25f

2018. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert bunkózás nélkül is megy a csajozás.
2018. máj. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%
#6: Ha nem próbáltad, akkor ne nyilatkozz róla. Ilyen egyszerű.
2018. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Fagyállót se ittam még, mégis tudom tanácsolni, hogy ne próbáld ki.

Elő lehet adni a parasztot, de úgyis elzavarnak a fenébe.

2018. máj. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
21%

# 6 ha ment es sikerult jofiusan. Kalap emel! “Toltsetek a sracnak”


Eddig az osszes kapcsolatom ugy jott ossze, hogy az ismerkedes szakaszaban totalisan megkellett alaznom a lanyt. Es mi lett belole? Elt, halt ertem. Aztan ram ir egy srac.....”szia, hogy sikerult felszedned ***** mert en akarmilyen kedves rendes es udvarias voltam, nem ment”.


Na.....erre most mit irjak? Pl totalisan megalaztam, szinte koptem ra, megdugtam az arcara elveztem es eljottem haza, kozben kerlelt, hogy maradjak.


Oke ez finomult idovel. De teny es valo, ha nem lettem volna ilyen egy vérge*i, engem is kikosarazott volna.

2018. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%

#8: Feltettem volna az összes pénzem arra, hogy egy ilyen szélsőséges példát fogsz mondani! :D

Hasonlítsuk össze a két példát. Hány olyan embert láttál, aki azt mondta, hogy a fagyálló ivásával előbbre jutott bármilyen téren? Én egyet sem. (Pedig amelyik faluban laktam, volt akkora állat, aki ivott. Nem is egy.) És hány olyat ismersz, aki a bunkózással és hasonló dolgokkal sikeres lett csajozás terén? Mert én jó párat, ráadásul a médiában is jó páran vannak.


A #9-es válasza meg tipikus. Valahogy a fagyállóval kapcsolatban nem olvasok ilyen jellegű eredményekről! :D

2018. máj. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!