Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehezen vagy Könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezen vagy Könnyen illetve Milyen típusú barátnőd találhat egy feminin pasi?

Figyelt kérdés
Tehát nőies belső vonásai vannak, vagyis gyengédség, érzékenység, kifinomult lelki alkat, empátia stb. Mindezek erősebben vannak jelen benne, mint az átlag férfiban
2018. máj. 28. 05:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen nagyon vékony se melle,se feneke lányokat látok ilyen csávókkal.
2018. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kell kinéznie ahhoz, hogy ezekkel a tulajdonságokkal legyen esélye nőt találni.
2018. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Belsőre ilyen vagyok én is kb. :DDD Nehezen, sokkal hamarabb bekerülök barátzónába, sajnos. :)


De betipizálni, hogy milyen típusú barátnőt találhatsz, szerintem azt nem lehet megmondani, bár ha nagyon sarkítani kell, akkor a vezető/tanárnő (határozottabb) típusú nőkkel lehet jobban kijönnél. Csak ne légy nagyon papucs, saját tapasztalat. xD

2018. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!