Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek letezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik olyan, hogy valaki akkora torest szenved el egy kapcsolatban, hogy utana tobbe nem kell neki senki?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom,aki ebben a szituban van, nagyon kicsinalta az exe lelkileg,valamint ugy tudom meg is verte.

Ennek mar lassan 5 eve,azota futo dolgai voltak, de mindbol kihatralt,mert szerinte neki tobbe nem kell senki.Szep csinos lany, lenne udvarloja,de mindegyiket lekoptatja, vagy,ha meg erdekelne is barmelyik, akkor is lebeszeli magat az egeszrol.

Tarthat ez a vegtelensegig vagy majd jon valaki aki valtoztat ezen? 5 evet azert soknak gondolok.

Szexualis dolgairol nem tudok,annyit meselt,hogy az sem erdekli semmilyen formaban.


2018. máj. 28. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tarthat akármeddig. Feltéve, ha nem talál olyat akivel ezt le tudja győzni. Van ilyen.
2018. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha voltak kapcsolatai (mindegy, hogy komoly vagy komolytalan), akkor csak nem szenvedett akkora törést.

Szerintem ilyen nem létezik, esetleg ez egy ürügy arra, hogy nem akar komoly kapcsolatot és jó erre hivatkozni, hogy ez az oka.

Persze egy kapcsolat után előfordul, hogy nem akar az ember senkit, de nem 5 éven keresztül..

Ha Te vagy a fiú, akkor szerintem nem akar téged eléggé, és azért takarózik ezzel.

(Van egy lány ismerősöm, ugyanebben a szituban van, csak nála a srác eteti ezzel a dumával már 1 éve. )


25N

2018. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem ilyen nem létezik, esetleg ez egy ürügy arra, hogy nem akar komoly kapcsolatot és jó erre hivatkozni, hogy ez az oka."

Jézusom, mikor tanulják már meg az emberek, hogy a mentális sérülések is lehetnek olyan komolyak, mint a fizikaiak? Ha valaki egy bántalmazó kapcsolatban traumatizálódik, annak hiába mondod, hogy "csak ürügy, mert nem is akarsz komoly kapcsolatot". Szerintem egy cukorbetegnek sem mondasz olyat, hogy "ez csak ürügy, hogy felmentsenek tornából".

2018. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évig nem kellett senki. De nem mondom, hogy ez normális. Olyan 4-5 év után volt valakim, de nem szerettem, csak beletörődtem, hogy nekem ő jutott. Szerelmes csak 10 év után lettem újra.
2018. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyulni mindig van lehetőség, ha akar valaki, de természetesen igen, lehetséges, viszont azt kell tudatosítani, hogy ez egy állapot, nem "kell", hogy így maradjon.
2018. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár engem nem vertek,de sok mentális bántás ért.Főleg szexuláis téren,mert a páromnak pontenciagondjai voltak,de elhitette velem, emiatt hogy én vagyok a hibás.3 éve vagyok egyededül és úgy érzem nem is kell senki(alkalmi kapcsolatom se volt).Főleg mivel a szex egyáltalán nem érdekel(előtte nem volt így,sőt).34/N
2018. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!