Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszlányok.hu-ról komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu-ról komoly kapcsolatot találni lehetetlenség?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon csinos nagyon kedves nővel ha rosszlányok.hu-ról, már többször voltam nála és mindig olyan nagy kedvességgel mosollyal fogad a nevemet is tudja már és emlékszik hogy mit beszélgettünk az előző alkalomkor, tehát biztos hogy valamilyen szinten hozzám kötődött. Arra gondoltam hogy esetleg egy komoly kapcsolat kialakulhat köztünk és abbahagyja ezt a hülye munkát miattam. Havi 180000 Ft nettó jövedelmem és egy örökölt lakásban lakok, gondolom ez az egzisztenciális elég lesz így neki vagy esélytelen ezek a nők nem vágynak komoly kapcsolatra?
2018. máj. 28. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nyugtass meg hogy troll vagy
2018. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Annyira buta vagy :-(
2018. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ki egyszer, hogy nem fizetsz.
2018. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Miért vagyok buta? Ti nem vagytok ott, annyira jókat beszélgetünk sokszor 10% a szex és 90% a beszélgetés, tehát ez inkább már egy társas kapcsolat mint szexkapcsolat
2018. máj. 28. 15:14
 5/24 A kérdező kommentje:

Próbáld ki egyszer, hogy nem fizetsz


Jó ötlet legközelebbi alkalomkor nem is viszek pénzt

2018. máj. 28. 15:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de neki az a dolga, hogy jól érezd magad mellette. Az, hogy beszélgettek, neki csak jó, mert nem kel la farkat cumizni, és még is ugyan annyit fizetsz neki.

Hidd el, nem te vagy az egyetlen, akinek tudja a nevét.

2018. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
a neni jol vegzi a munkajat. a vendeg visszajar.
2018. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

180 ezer nettó? :) Te tényleg troll vagy.

Kedvessége a munkájából adódik, név szerint ment el és sokan jegyzeteket is készítenek. A francokat kötődik hozzád :D

2018. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

"sokszor 10% a szex és 90% a beszélgetés"


Ez neki külön jó Szexelnie sem kell és fizetnek.

2018. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól végzi akkor a munkáját, megadja neked azt amire szükséged van. Gondolom ő is jobban szeret flörtölni meg dumálni meg szopni, így nem is bánja, hogy jó órabérben dumál meg flörtöl veled.
2018. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!