Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon miért viselkedik így sok fekete?

Figyelt kérdés
Be vagyok regisztrálva egy nemzetközi társkereső/barátkozó oldalra ahol vannak amerikaiak, európaiak, ázsiaiak, afrikaiak szóval ilyen vegyes társaság. Én inkább fehér srácokkal ismerkednék a feketék vagy arabok nem jönnek be, és sokszor előfordul hogy amikor egy fekete rámír és vissza utasítom elkezd őrjöngeni meg rasszistázni, meg hogy jelenti a profilomat mert biztos csak pasi vagyok női nicken mert szerinte kivétel nélkül minden fehér nőnek bejönnek a feketék meg ilyenek. Mit lehetne ezekkel csinálni? Már nagyon idegesítőek. Érdekes módon az arabokkal nincs ilyen gond értelmesen el lehet velük csevegni még akkor is ha az elején letisztáztuk hogy nem lesz komolyabb ismerkedés, szinte csak a feketék hisztiznek.
2018. máj. 30. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha más kultúrából származó külföldi farok kell, viseld el a negatív következményeket is.:)


Én ezért is ismerkedek csak magyarokkal. Meg mi a francot kezdjek azzal, aki nem beszél magyarul... Tökéletes az angolom, de még mindig nem olyan érzés kommunikálni úgy a párommal, mint a saját anyanyelvemen.

2018. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha egy osztrákkal vagy más európaival ismerkedek ugyanolyan a kulturánk.
2018. máj. 30. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is megmutatkozik, hogy miért van annyi rasszista ember. Nem tudnak normálisan viselkedni.
2018. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Négerek átlag IQ-ja valahol 80 körül mozog jó esetben, mit vársz tőlük?
2018. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!