Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerős/barát belikeolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős/barát belikeolt egy társkeresőn, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy visszalikeoljam-e, nagyon régen 13-14 évesen tetszett, vagy tini fogalommal: belé voltam zúgva. Bár mint tudjuk utólag, ezek a dolgok eléggé éretlenek, valószínűleg csak emiatt éreztem így, mert közeli barátok voltunk, és ellenkező nemű volt :D

Utána igazából mások lettek a baráti köreink, és eltávolodtunk.

Azóta egyetemisták lettünk, mindjárt végzünk is, időnként látom buszozás közben, köszönök neki, időnként pedig beszélgetünk is egy rövidet ilyenkor.


Szóval a kérdés az igazából, hogy honnan tudhatom, hogy vajon azért like-olt, mert Jéé, itt van XY, vagy azért, mert tényleg bejövök neki? Csak mert ezt teljesen más színbe állítja az egészet, és azt se tudom, hogy enélkül az infó nélkül, ha vissza is likeolom, milyen irányba folyna a beszélgetés, és hogy is derülne ki ez.

És ha bejövök neki, de végül elhal a beszélgetés és nem lesz semmi, akkor mi lesz ha később találkozunk? Igazából azt se tudom, hogy most nekem bejön-e olyan értelemben, mert már nagyon régóta nem tekintettem úgy rá. De nem azért, mert totál kizárt, hogy legyen köztünk valami, hanem azért, mert olyan régóta ismerem. (Azt hiszem, hogy ezért)

Blablablabla

Meg még ilyen gondolatok járnak a fejemben, elemezve a végtelen számú kimeneteket :D


Kicsit túlfilózom tudom, de a kérdés változatlan: ti hogyan reagálnátok erre?


2018. máj. 31. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még mindig tetszene, én viaszalájkolnám, aztan várnám, hogy megkeres-e.
2018. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon túlfilózod.


Visszalájkolod.

Ha megkeres, beszélgettek.

Onnantól kialakul vagy nem, de meg kell próbálni. Előre úgysem tudod megjósolni.


22/N

2018. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem "lájkolnék be" valakit csak azért, mert ismerem, vagyis valószínűleg bejössz neki. Szóval én a helyedben, ha még mindig bejönne az illető, akkor adnék ennek egy esélyt. És igen, eléggé túlgondolod a dolgokat, vedd kicsit lazábban, mert nem dől össze a világ akkor sem, ha végül nem lesz ebből semmi, de legalább megpróbálod. :)
2018. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Belájkolt?

Talán ismerősnek jelölt nem? XD jézusom

2018. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ismerős? Társkeresőn?

Nem akarok bunkózni, de ha más is bunkózik, akkor én is. Hallottál már a Tinderről, és a többi modern társkeresőről?

Az összes ugyanazon az elven múlik, hogy balra húzod, ha nem tetszik, és jobbra húzod ha tetszik (like). És ő engem jobbra húzott, vagyis likeolt.

2018. jún. 1. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!