Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szebbik nem kérdeznem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebbik nem kérdeznem hogy mit gondol a partner kereső oldalakról? Ki melyiket használta -es melyik volt eredményes? Mit kerestek szex vagy komoly?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 11:44
 1/4 anonim válasza:
Tinderen általában lehet találni...sőt... több olyan van, aki alkalmi szexet keres, mint kapcsolatot.
2018. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas csalódás volt. Rengeteg szexre hajtó pasas, szeretőre vadászó családapák, perverzek, nőgyűlölő bunkók, defektesek...

Egy hét után meguntam, hogy pazarlom az időmet. Annyi bántást az életben nem kaptam összesen, mint ott egy hét alatt. Meg láttam vagy ezer pasi farkát, kérés nélkül.


Ennél az is hatékonyabb, ha pucéran kiállok a főtérre egy táblával, hogy "szopnék".

2018. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Hát tapasztalatom szerint a többségük nem keresésre használja, hanem önmaga felkínálására. Vagyis csak passzívan van jelen.
2018. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tinderen volt a legjobb a színvonal, a többi egy okádék szerintem. Legalábbis ha huszonéves vagy és huszonharmincasoktól akarsz bármit.


Komolyat kerestem/keresek, de általában a többség csak szexre vagy valami komolytalanra lenne vevő. Eddig csak egyéjszakás lett belőle meg ilyen pár hónapos laza akármi. Nem mondom, hogy csalódtam, de nem ezt kerestem. De egyiknél sem voltak illúzióim, akkor lepődtem volna meg, ha szex után még lesz folytatás. :D

2018. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!