Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy a nőknek mindig jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a nőknek mindig jut férfi, sok férfinak meg egy nő sem, az azt jelenti, hogy több nő egy férfin osztozkodik?

Figyelt kérdés
Vagy pedig kevesebb nő van, mint azonos korú férfi, és férfitöbblet van ebből kifolyólag? Elsőre furcsán hangozhat ez a kérdés, de mindenképpen elgondolkodtató ez a jelenség, hiszen egyértelműen a férfiakból van több olyan személy, akinek szexkapcsolat sem jut nőkkel, ellenben a nőknek jut szexkapcsolat is, meg ha akarnak, akkor párkapcsolat is! Hogy van ez?...

2018. máj. 31. 12:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű: sok nőnek azt sem hiszik el a férfiak, ha 2 éve nem szexelt. Sok esetben tényleg csak azt tudom mondani, hogy egy nőnek nem viszket annyira, mint egy férfinek, a férfiak viszont borzasztóan nevetségesen tudnak viselkedni, ha kanosak. Az, hogy egy nőnek mindig jut férfi, egy komplett hülyeség. Mindkét nem szenved attól, hogy nem talál megfelelő párt, szerintem. Ami a különbség, az az, hogy van a férfiaknak egy olyan rétege, ami képtelen békénhagyni a nőt és főleg uborkaszezonban úgy nyomul egyszerre 8-10 nőre, mint a hétszentség. A nők ilyet nem csinálnak, sőt, többségünknek elege van ebből a rétegből, mégha emlékeztetjük is magunkat mindig arra, hogy nem minden férfi ilyen szánalmas. Szexkapcsolat simán jut, de úgy, hogy kb mindenki meg akar csak dugni, ez elértéktelenedik (ezt köszönjétek férfitársaitoknak), de az, hogy párkapcsolat mindig jut, az erős túlzás.
2018. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%

"a férfiak viszont borzasztóan nevetségesen tudnak viselkedni, ha kanosak"


Nocsak, és a nők mikor viselkednek hasonlóan nevetségesen?

2018. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de 4 év szexmentes időszak után sem éreztem magam úgy, hogy olyanokat leműveljek, mint amit nekem pár "hím".:D
2018. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Minden nőnek jutNA férfi, de ez nem jelenti, hogy a nők össze is állnak azokkal a gáz palikkal, akik rájuk vannak mozdulva. Inkább sok olyan pasi van, aki után a nők epekednek, de a jó pasi max eltölt velük egy éjszakát. Ilyen értelemben igazad van, a nők "osztozkodnak" a jó pasikon.
2018. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem osztozkodik.

Alkalmi kapcsolat eseteben eleve ertelnetlen osztoskodasrol beszelni.

Parkapcsolatban meg senki nem osztozkodik, es azt a nok is nehezen talalnak.

2018. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Abba van igazság, a nők jobban elfogadják az osztozkodást. Körülöttem van 5 pár, ahol a férfinak, 1-2 szeretője van és mindenki tud mindent. Normális párkapcsolatot meg a nőknek is ugyan úgy nehéz találni, mint a férfiaknak.

A nőknek könnyű lenne és találnának, a férfiak is elfogynának, mert ha nő talál, akkor egy férfi s benne van a kapcsolatba.

2018. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanannyi nőnek jut férfi mint férfinak nő egy időpillanatban, kivétel ez alól az orgia és a gang-bang.
2018. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Pareto-elv megint: a nők 80%-a hajt a férfiak 20%-ára.

Ez két dolgot jelenthet hogy meglegyen a matek:

- A felső 20%-ban lévő férfiak egyszerre 4 nővel vannak

vagy

- A felső 20%-ban lévő férfiak 4-szer annyi ideig vannak kapcsolatban, mint azon nők 80%-a, akik a férfiak 20%-ára hajtanak.

Vannak férfiak akik valóságos háremet tartanak és egyszerre akár 10 nőt is lekötnek, illetve vannak azok a férfiak akik egyszerre csak egy kapcsolatot tartanak fent de ahogy az egyiknek vége már találnak is újabb jelentkezőt. De ez a lényegen nem változtat: a férfiak felső 20%-a idejének 100%-ában kapcsolatban van, míg az ezekre hajtó nők megelégszenek azzal ha idejük legalább egynegyedében foglalkozik valaki velük.

2018. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 3 évig nem jutott férfi. Aki nem cicababa azért nem állnak sorba még átlagos férfiak sem.
2018. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

9-es.

Ezt hol álmodtad? Maximum ha jégkirálynő az illető,és meg sem lehet közelíteni. Tudok egy ilyen csajról, ad magára,nem is az a cicababa kategória,de senkire nem mosolyog,szúrós tekintettel megy mindenhova,és mindenkire így néz kb...

Itt vagyok átlagos srác, mindig is komoly kapcsolatot kerestem,soha nem jött össze... pedig teljesen átlagos csajokat néztem ki, de ők is flegmán elküldtek a búsba...

26/F

2018. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!