Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa ha a csaj első kérdései között az van, hogy mivel foglalkozom?

Figyelt kérdés
Címben a kérdés, rendesen első levélben oda volt hogy 30km neki nagy távolság lenne és, hogy mivel foglalkozom... na már most, én főállásban dolgozom, havi netto 140-150e-t keresek viszont eléggé lenézik az állásom sok helyen és nem egyszer már faképnél hagytak amint megmondtam, hol dolgozom...

2018. máj. 31. 12:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
5%
Pénzre hajt, ahogy a mai nők többsége sajnos...
2018. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
8%
Manapság mindenki felejtse el az érzelmeken alapuló kapcsolatokat, felnőttkorban ilyen már nincs! Minden a pénzről, meg a társadalmi státuszról szól!!...
2018. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Alap dolog megtudni, hogy a másik mivel tölti a napjai nagy részét. Téged talán nem érdekel, hogy ő mit csinál egész nap, majdnem minden nap?
2018. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ti mennyi szart tudtok ebbe beleképzelni...:D Sosem a pénz miatt kérdezem az illetőt, hogy mivel foglalkozik, ahogy szerintem a srácok sem engem. De most komolyan, mi a jó anyámat kérdezzen az ember egy idegentől? Hobbi, lakhely, munka. Később célok, eszmék, vélemények, de a többség ezekhez túl ostoba amúgy is.
2018. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Igen, már az gyanús, ha egyáltalán megszólal. Kérdez is, kész vége mindennek.
2018. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
42%

Figy ennek lehet több oka is.

1. legkézenfekvőbb amire mindenki kapásból gondolna

Gold digger a csaj és csak akkor áll szóba veled ha X6 os BMW-vel hozod viszed azon a 30km-en


2. nem akar még egy lúzert kifogni

lehet, hogy volt már korábban dolga olyanokkal akik "dolgozgattak", de sose vitték semmire


3. ő jól keres és bele sem akar menni olyan kapcsolatba ahol a férfi kevesebbet visz haza, mert problémák lehetnek belőle (ez sem igaz minden esetben, én is ismerek olyan párokat ahol a nő keres jobban és ez nem probléma egyikük számára sem)


4. fontos neki, hogy diplomás legyél, irodai munkát végezz (vagy pont az ellenkezője, mert herótja van az ilyenektől)


5. érdeklődik, semmi hátsószándék nincs benne, szimplán kíváncsi arra, hogy akivel beszélget mivel foglalkozik


6...


Lehet még ezer oka.


Viszont tényleg fura, hogy ezzel indít. Szerintem mondd meg neki őszintén, mivel foglalkozol és ha ez lesz az utolsó üzenet amit váltotok nem is kár érte.....

2018. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
11%
A lepontozóknak üzenem, hogy a múltkor egy pszichológiával foglalkozó NŐ mondta nekem, hogy manapság csak felszines alapokon nyugvó kapcsolatok vannak, a nőknek a legkevésbé sem az érzelmek számitanak! Igen, jól olvastátok, NŐ mondta nekem!!
2018. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
#7 és attól, hogy egy nő egyszer ezt mondta neked, rögtön igaza is lesz?
2018. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
1%
Ha az első kérdései között van az már régen rossz,kamuzz neki valami jól hangzót nyugodtan.Megérdemli ha nem a személyiséged jellemzőbb attribútumai felé mutat érdeklődést elsősorban.
2018. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
18%

Legalább kérdez. Mondd neki, hogy egyetemen dolgozol, azt nem kell hozzátenned, hogy takarítóként.

Ill. mondd meg neki, hogy nem kötelező gyalog megtennie a 30 km-t...

2018. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!