Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány férfi miért gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért gondolja, hogy a nőknek egy csettintés a megfelelő pár megtalálása?

Figyelt kérdés

Vagy miért gondolják, hogy csak azért mert van pár férfi, aki egyszer -egyszer megszólít, próbál felszedni, kötelező közülük összejönni valakivel, akkor is ha nem tetszik és nem illünk össze? Csak hogy máltai szeretetszolgálatként esélyt adjunk nekik? És szerintük nem rosszabb a magánynál egy olyan kapcsolat, ahol a másik csak megsajnált, vagy addig van veled amíg nem talál olyat, aki igazán vonzza?


Félreértés ne essék, én már nem keresek társat, de nekem is évek kellettek, mire megtaláltam a társam, aki vonz engem, és én is vonzó vagyok számára. Akivel kölcsönösen szeretjük egymást és megtaláltuk egymásban azt, ami nekünk számít (hasonló jövőkép, hasonló humor, hasonló érdeklődési kör, közös beszédtémák, stb).



#férfi #nő #társkeresés #nézőpont #miért gondolkodnak ilyen egyoldalúan egyesek
2018. máj. 31. 13:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
66%

#11


A valamilyen párt találni könnyebb, az a mindegy milyen, csak legyen valamilyen szint.De, ezt írtad.

2018. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
10%

Ahogy mondani szokás a nők 25-ig válogatnak, aztán várogatnak.

Egy fiatal csinos nőnek valóban sokkal jobbak az esélyei, mint egy azonos korú fiatal férfinak. Ez természetes, hiszen, míg a nőnél a fiatalság és szépség a legfontosabb a férfinál az eltartó képessége. A legtöbb férfi 30-40 között van a csúcson, míg egy nő valahol 16-26 között.

2018. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
87%

#13


Ez elég rosszul hangzik, kb. azt írtad, hogy nő = hús, férfi = ATM

2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
36%
Gyengébbek kedvéért: Valamilyen párt találni könnyebb, megfelelő párt találni nehéz. De még az utóbbi is kisebb erőfeszítésbe kerül nekik, mint a férfiaknak.
2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nem értem, hogy hihetik, hogy bárki, aki leszólít, főnyeremény (és én neki). Attól még lehet agresszív, nőgyűlölő vagy teszetosza vagy kapcsolatfüggő... ha minden pasi kívül-belül az ideálom lenne, tök jogos lenne. De én nem akarom, hogy mindenki az esetem legyen - nem úgy, mint a férfiak "miért nem főznek a nők?" és hasonló kérdéseik, amiket olyan nőkre is ki akarnak terjeszteni, akikkel soha bem fognak találkozni. Nekem elég egyetlen ideálom-férfi.
2018. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
69%

Hulyeseg. Ahany no part talal, annyi ferfi is. A tobbi a szokasos fiu hiszti.

Es az nem segit a helyzeten, hogy manapsag a fiuk hisztisebbek, kenyesebbek, mint egy lany.

2018. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
27%

# 14: Sajnos ha nagyon lecsupaszítjuk a dolgokat, akkor erről szól. A férfinak alapvetően 2 feladata van. 1) Megtermékenyítés, 2) Segítség az utódok nevelésében.


Sikeres férfi nagyobb valószínűséggel ad tovább olyan géneket is, hogy az utódok is sikeresek lesznek, így minden arra ösztönzi a nőt, hogy ez alapján válasszon.

A férfi léte igazából evolúciósan lényegtelen, amíg nincs utódja, hiszen egy másik hím gyakorlatilag átveheti bármelyik helyét. Sajnos ez ilyen iszonyú egyszerű és kegyetlen.

2018. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
44%

#18


Ez őskori felfogás, ha így lenne, akkor annyiból állna az egész párosodási-utódlási hercehurca, hogy kimegyek a puskával, lelövöm a "jónő" pasiját aztán idehozzám. Aztán engem lő le a másik, aztán őt megint egy másik és így tovább.


De ez elég primitív lenne.


Bár szerencsére már régóta nem kötelező a gyerekvállalás, alapból olyan nővel kell kezdeni aki nem akar puját.

2018. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
15%

#17


De az sem, hogy a nők érzelmi igénytelenségben felzárkóztak apámkorosztálya férfiak szintjére. ('80-as években fiatal felnőttek)


Nincsenek már nemi szerepek, ne is akard vissza. Ember meg ember van, egyénenként változik.

2018. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
27%

"Es az nem segit a helyzeten, hogy manapsag a fiuk hisztisebbek, kenyesebbek, mint egy lany."


Ez azt sugallja, hogy lányoknak "normális" hisztisnek lenni, vagy hogy tőlük elfogadható(bb)... miért is?

2018. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!