Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány férfi miért gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért gondolja, hogy a nőknek egy csettintés a megfelelő pár megtalálása?

Figyelt kérdés

Vagy miért gondolják, hogy csak azért mert van pár férfi, aki egyszer -egyszer megszólít, próbál felszedni, kötelező közülük összejönni valakivel, akkor is ha nem tetszik és nem illünk össze? Csak hogy máltai szeretetszolgálatként esélyt adjunk nekik? És szerintük nem rosszabb a magánynál egy olyan kapcsolat, ahol a másik csak megsajnált, vagy addig van veled amíg nem talál olyat, aki igazán vonzza?


Félreértés ne essék, én már nem keresek társat, de nekem is évek kellettek, mire megtaláltam a társam, aki vonz engem, és én is vonzó vagyok számára. Akivel kölcsönösen szeretjük egymást és megtaláltuk egymásban azt, ami nekünk számít (hasonló jövőkép, hasonló humor, hasonló érdeklődési kör, közös beszédtémák, stb).



#férfi #nő #társkeresés #nézőpont #miért gondolkodnak ilyen egyoldalúan egyesek
2018. máj. 31. 13:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
34%
A valaszokat olvasva eleg jokat mosolyogtam. A nok azt irkaljak nekik nehezebb, a pasik meg azt irkaljak, hogy nekik nehezebb. Elarulnam, mivel a ferfiak Noket keresnek, a nokk meg Ferfiakat, s mindkettojuknek ugyanugy van hatranyuk es elonyuk, egyforman nehez mindket nemnek komoly kapcsolatot talalniuk. A noknek azert is nehez, mert pl nem csak azt szeretnek, hogy a kulsejuket figyeljek a pasik, hanem hosszutavu kapcsolatot talaljanak ami a belsorol is szol, a pasiknak meg pl azert is nehez, mert altalaban kezdemenyezniuk kell (bar ez egyre kevesbe van kobe vesve) es belatom, ha ferfi lennek, rendesen megijednek, ha nekem kene kezdemenyezni. Viszont van masik ezer dolog, amiben szerintem meg a noknek nehezebb. Mindket nemnek ugyanolyan nehez higyjetek el, csak szeretjuk sajnaltatni magunkat, es eloadni, hogy nekunk szazszor nehezebb.
2018. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Neem..két csettintés. :)

Nőknek sokkal nagyobb a merítésük, csak éppenséggel nem egy brad pit tábor jelentkezik be náluk. :D Az átlagos férfiaknak 4-5 év próbálkozás után van esélyük a komoly kapcsolatra, megnézném azért azt a nőt, aki ennyi idő alatt nem tud valakit találni magának. :) F

2018. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

Egy férfinek is olyan könnyű párt találni, mint a nőknek.

Azonban sok férfi, nem is férfi és inkább sír a szája mindegyiknek, hogy jaaaj, már olyan rég voltam nővel, meg tudom is én.

Másik, hogy 1-2-3 vissza utasítás után már nincs semmi ösztönző számukra és inkább feladják és a neten rinyálnak.

Tapasztalat. ???/F

2020. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!