Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ismerkedni komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni komolyabb kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Igazából fogalmam sincs merre kellene elindulnom. A suli és az edzőterem nem egy annyira megfelelő hely, de más ötletem igazából nincsen, nem vagyok egy bulizós típus. Van valakinek valami ötlete? 18/L

2018. máj. 31. 16:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
43%
Parom.hu tarskereso :)
2018. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaj igen, az kimaradt, hogy az online forma annyira nem jön be :D
2018. máj. 31. 16:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Bárhol bepróbálkozhatsz. mit veszíthetsz?
2018. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ismerkedési helyszínt kizársz, akkor nem sok lehetőséged marad. Mivel töltöd a szabadidődet, az edzésen kívül? És miért félsz az online formától?
2018. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Énis a napokban nézelődtem az interneten ilyen oldalak után,de nemsok sikerrel...

29/f

2018. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Én férfi vagyok, de leírnám a tapasztalataimar, hátha hasznosak.

Az első kapcsolataim pont edzésen és iskolában alakuktak. Utána baráti társaságokban, szabadidő töltéshez kapcsolódóan, koncerteken, szórakozóhelyeken, fesztiválokon, utazásokon.

Igazából nem kerestem így célirányisan a lehetőségeket, hanem éltem az életem és így sok emberrel kerültem kapcsolatba.

A lényeg, hogy találkozz, kerülj kapcsolatba emberekkel és beszélgesd velük, legyél nyitott, akár te magad is kezdeményezhetsz.

2018. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amilyen típus vagy olyan rendezvények, a lakókörnyéken lévő srácokkal beszélgetés, munkahely.
2018. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Informatikusokat, mérnököket, stb. képző intézmény folyosója, közösségi helyisége. :-)
2018. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez egy elég buta kérdés. Az ember ismerkedik, aztán vagy komoly lesz vagy nem. Aki tud ismerkedni, az bárhol tud, aki nem, az meg sehol sem. Szóval tök mind1 hol kezded.
2018. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :) majd próbálkozom :D
2018. jún. 6. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!