Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagyrészének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyrészének miért ilyen rossz a kommunikációja online?

Figyelt kérdés

Mindig panaszkodnak hogy a pasik így hülyék úgy hülyék, nem lehet velük beszélni.

Közben meg a nők nagyrészével folytatott online ismerkedés kb úgy néz ki, hogy 95%-ban full egyoldalú az egész, még azokkal a nőkkel is, akik konkrétan ők írtak rám, hogy ismerkedni szeretnének. És a kezdetektől fogva ilyenek, nem a beszélgetés közben válnak ilyenné. Felőlük semmiféle érdeklődés nincs, rámköszönnek, és várják hogy interjúztassam őket, vagy én nem tudom...

Mi lehet a fejükben ilyenkor?


32F


2018. máj. 31. 16:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Mert a többségük minimális energiát sem hajlandó fektetni ebbe?
2018. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Miért, van nekik egyáltalán???
2018. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

De akkor minek ír rám?


Mit kezdjek vele?

Így még randizni sincs kedvem elhívni egyiket se.

2018. máj. 31. 16:57
 4/29 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam a választ egy másik topicban:


"Azért, mert jó hízlalni az egónkat a neten és a sok balfax elhiszi hogy ismerkedünk. :D"


LoL

2018. máj. 31. 16:59
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem megszokás dolga is. Amikor itt ismerkedtem akkor mindig úgy néz ki, hogy a férfiak egy sor kérdést tesznek fel, én meg válaszolok. Rólam tudnak mindent én pedig róluk semmit.

Ez engem nagyon zavart és próbáltam megfordítani a dolgot. Én bombáztam őket kérdésekkel de hamar lelépett szó nélkül mindegyik. Bár nekem egyik levelezőtárs azt mondta, hogy a kérdések zöme csak azért van, hogy úgy tünjön a pasit érdekli a lány, közben a sarkallatos kérdéseket is kideríri:kb dugható kategória a lány és elérhető közelségben.


Azóta már feladtam.

2018. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elég sok idióta van.N
2018. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%

"Bár nekem egyik levelezőtárs azt mondta, hogy a kérdések zöme csak azért van, hogy úgy tünjön a pasit érdekli a lány, közben a sarkallatos kérdéseket is kideríri:kb dugható kategória a lány és elérhető közelségben."


Ez mondjuk csak rá nézve érvényes, nem a férfiak egészére nézve.

2018. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
45%

Ez még hagyján, de amikor túl vagy ezen a nevetséges kommunikációnak csúfolt valamin és az élő találkát szerveznéd, kiderül, hogy mégse jó neki az a nap, mert ........(a világ összes kifogása),majd az új időpont se és így tovább. Akkor meg minek ismerkedik, hiteget?


Kicsit kezd kabarévá válni az egész, oké, hogy férfiak közt is sok a tapló ezt mindenki tudja, de az is tény, hogy nők között is sok a birka, hazudozó,kétszínű, de ezt valamiért sosem lehet kimondani, mert rögtön neked támadnak hordában (az oldalon meg lepontoznak).

2018. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

Én neten eddig szinte csak inkompetens, kommunikációban hiányos nőkkel hozott össze a sors. Egyszerűen képtelenek beszélgetni, mindig csak én kérdezek, fogóval kell kihúzni belőlük egy 3 szavas választ. Pedig aztán velem lehet szinte mindenről beszélgetni de eddig nem találtam olyan hölgyeményt aki aktív részese a beszélgetésnek.


22/F

2018. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, nem mernek kérdezni. Ma is volt erről téma, hogy biztos azért kérdezi meg, hogy mi a foglalkozása, mert gold digger.

Ezek után mit merjenek szóbahozni, hogy ne ők legyenek a szemetek?

Te is gyorsan megtaláltad a neked szimpatikus választ: csak egófényezésre vágynak.

Ilyen ellenszélben ki akar pisilni?

2018. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!