Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így valaha feleségem? 21F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha feleségem? 21F

Figyelt kérdés

2 nagyon nagy gond van: az egyik a személyiségem, nem tudok ismerkedni, kapcsolatot kialakítani. Emiatt nincsenek barátaim, és barátnőm sem volt.

A másik gond pedig a testalkatom, magas vagyok, de vékony, 190 cm magas, és 70 kiló. Próbálok ezen változtatni, járok kondizni, de nem annyira látszik, mint amennyire kéne ennyi idő után. Amikor elkezdtem akkor szó szerint csont és bőr voltam, mostmár azért jobb a helyzet, mert van rajtam egy kicsi izom, de nem sok.


Szerintetek nagyon nagy baj, hogy nem volt barátnőm?

Lehet így még szerintetek?

Jah, és az is baj, hogy nem járok olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne, meg ugye nincs is kivel.

Igazából az egyetlen hely az ismerkedésre a munkahely. Jelenleg áruszállító sofőrként dolgozom, később (kb 1 év múlva) taxizni szeretnék, és később (2-3 év múlva) mentőknél szeretnék dolgozni, ott is sofőrként (részmunka időben).


Szerintetek lehet így barátnőm/feleségem, ha eddig nem volt senkim, de nagyon szeretnék?


Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv

21F


2018. máj. 31. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Az első problémádon lehet változtatni, ha akarsz. Rengeteg szakkönyv, portál foglalkozik ezzel.

Nézz utána.


Második problémád: olvasd el Arnold Schwarzenegger könyvét a testépítésről.

Biztos valamit rosszul csinálhatsz.

Menj futni, jógázz, és ne csak kondizz.


Mindig minden csak tőled függ, a te hozzáállásodtól és akaratodtól.

2018. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Az a helyzet, hogy a legtöbb nő csak olyan farokkal engedi megfarkalni magát, ami már bent volt pár pinában. Ráadásul a szűz férfiakat teljesen hülyének nézik, lenézik, meggyőződésük, hogy életképtelenek.
2018. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
#2 ha igaz lenne amit írsz, már rég kihalt volna az embetiség.
2018. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
#2 és #3 Nem muszáj tudnia a másiknak róla, és kész. Aztán mikor már le van vetkőzve előtted úgysem fog hazaküldeni azért mert szűz vagy. (valószínűleg)
2018. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NDSM ***** válasza:
A személyiséged kérdésében fordulj szakemberhez. Járj valami kezelésre. Eddzél tovább, de talán híznod kellene még 1 kicsit és akkor lenne eredmény. A,úgy határozott véleményem, hogy lehetsz még házas, hiszen fiatal vagy még.
2018. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos volna barátságokat is kialakítanod, mert sokat tanulhatnál belőlük. Hogy kell bánni egy emberrel, milyen összeveszni valakivel, aki fontos, hogy kell kibékülni. Nem pont ugyanolyan, mint a tesóddal kibékülni. A barátaiddal pedig sokkal több élményed lesz, elutaztok helyekre, ahol ismerkedni is tudsz. Bevisznek téged a saját társaságukba, csomó embert megismersz. A csajozós történeteikből pedig te is sokat tanulhatsz, hogy milyen kompromisszumokat kötnek, milyen hibákat vétenek, stb. A barátság nagyon fontos, nyiss a fiúk felé is!
2018. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A testalkatod miatt ne aggódj.

Az enyém pont az ellentéte (viszonylag alacsony, kövér)

178 cm, 87 kg.


Na, EZ taszító. Taszít a saját testem, hogy férfimellem van, még a fejemnek az alakja is néha.

Taszít, hogy lufibelem van.



Nem tudom, hogy te mennyi ideje kondizol, de én 1,5 év kondizás után mindössze annyit értem el anno, hogy picit izmosabb lettem. Valószínű rosszul csináltam.

Valamikor újra bele kéne vágnom... Mindegy.


A személyiségeden meg nem tudsz változtatni...

Vagy, ha próbálkozol, akkor beleőrülsz.

"Mert te ilyen vagy s ők olyanok"


[link]


18f

2018. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!