Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz, ha egy férfinak még soha nem volt sem párkapcsolata, sem szexuális élményben része?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz.

Nem vagyunk egyformák.

2018. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%

Hány éves is az a férfi?


Ha elmúlt 30, akkor ne próbáld mentegetni az illetőt. Ez ugyanis azt jelenti, hogy valamilyen személyiségbeli zavarral küzd, mivel képtelen kialakítani nőkkel kapcsolatot.


Sürgősen szakemberhez kellene fordulnia. 1-2 nőnek be kellett volna neki akadni.


29/F

2018. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

2


Én 30 éves férfi vagyok és még semmilyen kapcsolatom sem volt a nőkkel és még sincs semmilyen zavarom! Ne beszélj butaságokat kérlek!

2018. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%

"Én 30 éves férfi vagyok és még semmilyen kapcsolatom sem volt a nőkkel és még sincs semmilyen zavarom! Ne beszélj butaságokat kérlek!"


>Ha valóban nincs semmilyen zavarod, akkor miért nem tudtál eddig egyetlen nővel sem kialakítani még egy futó kapcsolatot sem?


Bemagyarázod magadnak, hogy minden oké, és lassan veled forgatják majd a 40 éves száz második részét.


Te tudod.

2018. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%
2-esnek fogalma sincs a dolgokról, egy szexuális élmény kialakulásának semmi köze a személyiséghez, kizárólag a külső dönt, talán a párkapcsolatnál egy halovány szerepet játszik a személyiség is, bár ahogy itt elnézek egy-két kérdést,amit a nők tesznek fel a párjukról, kezdem erősen kétségbe vonni.
2018. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%

@19:47


Éppenséggel neked sincs fogalmad a dolgokról. Te is ezt a "lányoknak a külső számít" tipikus GYIK-es lúzer érvet hangoztatod egyfolytában, amit a naiv srácok persze el is hisznek.


Aki 30 év alatt nem tudott legalább egyetlen lányhoz közel kerülni, ott nagyon súlyos gondok vannak a személyiségében. Mondhatod, hogy ez nem így van, de ettől még nem lesz igazad. Ráadásul így már egyre nehezebb lesz ismerkedni, hiszen ha azt nézzük, hogy az ilyen ember elszórta a tinédzserkorát és a huszonéves korát, és 0 tapasztalatot gyűjtött, akkor az elég nagy baj. Bizony változtatni kellene.


Ha mondjuk valaki egy Quasimodo, akkor még tényleg tud indokot találni arra, hogy miért nem talált nőt, az olyan emberektől még talán én is megijednék, noha pasi vagyok. De ha csak arról van szó, hogy az illető nem egy Brad Pitt, hanem egy átlag pasi, akkor nincs mentsége. A saját lustasága, nemtörődömsége vezetett oda, hogy odáig jutott, ahol tart.

2018. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Épenséggel nekem van fogalmam a dolgokról,mert nem egyszer volt rá példa velem is,meg másokkal is,hogy másodpercek alatt lekoptatott a csaj, ennyi idő alatt biztos megtudhatta,hogy milyen is a személyiségem. Ha nincs az embernek olyan külseje,ami vonzó a nők számára,akkor b..hatja a személyiségét úgy ahogy van. Esélyt nem kap,hogy pár mondatot váltsanak vele a nők. Akkor miről beszélünk?
2018. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szociális fóbiám van és félek a nőktől...
2018. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
7-esnek van igaza! A külsőt nézik manapság!
2018. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
24 leszek és szűz. Ennyi idősen már lenéznek az emberek ha megtudják... senkinek nem kell egy 24 éves szűz srác aki még soha nem volt párkapcsolatban... majd ahogy telnek az évek ez csak még inkább igaz lesz...
2018. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!