Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elmentem ma a randihelyszínre, a srác hívott el, ő írt rám stb. Egyéjszakásnak terveztük. Odajön robogóval(egy budai gazdag kis ficsúr amúgy), azt mondja, hogy leparkol, 2 perc és jön. Hát nem jött, le is tiltott mindenhonnan. Pedig vékony, formás, csinos lány vagyok, arcra se csúnya, nem értem, mi volt a baja. Máskor tök normálisak a srácok. Szerintetek miért csinál ilyrt valaki? Nektek volt hasonló “élményetek”?

22L



2018. máj. 31. 20:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
32%

Miért csinál valaki ilyet?

Gondolom haragot és dühöt akar szítani az ember ilyen kamu kérdésekkel.

Bár nem tudom biztosan.

2018. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos nem kamu :( Miért lenne az vagy hogy tudnék ezzel haragot szítani? Az egyedüli aki haragos lehet most pont én vagyok :D

2018. máj. 31. 20:38
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy szexuálisan nem voltál számára vonzó élőben, hiába nézel ki jól. Gondolom, ennyire megteheti, hogy válogasson.
2018. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%
"Nem volt meg a kémia!"
2018. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

#3

Azt sem hiszem...vagy max ha meleg, sosem voltam még visszautasítva, főleg nem egyéjszakásra.

2018. máj. 31. 20:41
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Visszanyalt a fagyi kislányom !
2018. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
De amúgy nemis beszélgettünk semmit, csak ennyit mondott, hogy leparkol :D Szóval kémiáról még nemis beszélhetünk. Na mindegy, akkor sem értem, hogy lehet valaki ilyen praszt..
2018. máj. 31. 20:42
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Ennek semmi koze a Tinderhez, csak eppen ott ismerted meg.

Nos, leszamitva azt, hogy neked mi jo abban, hogy valaki egy ejszaka megdug, (ennyire tartod magad?), nem jottel be neki. Masra szamitott foto alapjan. Rondanak tartott.

2018. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem tudom hogy mi nem tetszett neki rajtad, miért nem akart mégse megdugni.

Ha bevállalsz ilyen fuckboyokat de nem bedönti az önbizalamdat ha a fuckboy marhára nem tisztelt téged, akkor így jártál...

2018. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
*de bedönti
2018. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!