Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet provokatîv kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet provokatîv kérdés, de 20-30közti "van gyerekem (vannak gyerekeim elváltam), szüleimmel élek (újra) láncdohányos vagyok"nőkkel mi a jövőkép, egy átlagos pasi milyen lehetőséget lát bennük?

Figyelt kérdés

...a szexen kîvűl,amibe jó esetbe nem rondît bele a gyerek.

Igazából a" láncdohányos vagyok" ami nekem luxusnak vagy inkább akadályozó tényezőnek látszik. Ha önálló háztartás melett a gyereket jól ellátva meg tudja tenni akkor semmi gond. Elméleti kérdés,"mi közöd hozzá?" ,"nem a te dolgod"válaszokat hagyjuk.



2018. jún. 1. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Passz,én inkább most berúgok.
2018. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 peca1000 ***** válasza:
80%
Az ilyen nő elrettentő példának jó, másra nem.
2018. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Láncdohányos jöhet, én is napi 4 dobozzal szívok. Szülőkkel is lakhat, ez nem probléma.
2018. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
1- es válasz hahaha. èn is megyek este piálni
2018. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
75%

Láncdohányos - Van egy szint, amíg tolerálom a dohányzást. Ez ott húzódik meg, hogy nincs szüksége rá a nap minden órájában. Tehát amíg semmilyen tevékenységünket sem zavarja meg egy olyan érzés nála, hogy "cigiznem kell", akkor nem gáz.

Sajnos vannak olyan ismerőseim, akiknek óránként muszáj elszívnia 1 szál cigit, különben megőrül. Egy filmet nem lehet megnézni velük egyhuzamban. Ez nekem nem fér bele.


Szüleivel él újra - Amíg a kapcsolatunkat nem befolyásolná a szülő, addig nem zavarna. Mivel van saját lakásom, ezért amúgy sem lennénk ott sokat.


Van(nak) gyereke(i) - Itt viszont bukott a dolog, mert nem akarok gyereket. Pontosabban ha a gyerekek elmúltak 6-7 évesek, akkor talán nem zavarna. Az első 6-7 év, ami engem zavarna. (Pontosabban a 2-6 közötti időszak.)

2018. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy láncdohányos nem zavar, ha tudja magának fizetni. Az sem, ha a szülőkkel lakik. Egyedül a gyerek akadályoz mert úgy vettem észre, az ilyen nők csak azért akarnak komoly kapcsolatot, hogy legyen egy biztos pont az életükben, de abszolút első helyen mindig a gyerek van és minden akörül forog.
2018. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Vannak ennyire elkeseredett férfiak is, erre csak ezt tudom mondani.:)
2018. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Félre értettetek. Láncdohányos=havi 30-50ezer forint megy el cigire. Szüleivel lakik a gyerekével mert nincs pénze saját lakásra.Ebből gondolom mert nem keres olyan jól.Ha ragaszkodik ehhez a költséges szokásához akkor hogy lehet vele tervezni?

Kérdést ügy is feltehettem volna: Hogy lehet tervezni egy olyan nővel akinek a fizetése kevés önálló életre ezért inkább még 30000et eldohányzik.

Engem legkevésbé 1 gyerek zavar. Közepesen 2 ....közepesen ha gyerekével a szüleinél lakik. Nagyon hogy nem törekszik az önálló életre.

2018. jún. 1. 17:50
 9/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
29%

Ja jó, hát azt nem mondtad, hogy fogyatékos nőről van szó.

Aki 30-50 ezret költ cigire úgy, hogy mellette sz_rul keres, az fogyatékos.


Ilyennel nem kezdenék semmit.

2018. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Szegény gyerek.
2018. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!