Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érdeklem valójában ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem valójában ezt a lányt? Hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Elég jóba vagyunk, ami azt illeti, azonban ő van, hogy más pasival találkozik inkább, amit úgyis kiderítettem...

Szerintem ezek tükrében én nem vagyok számára olyan fontos, ez így elég "jó vagy most te is" unaloműző állapotnak tűnik, amit velem tesz.



2018. jún. 2. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3. randiig elnézem, ha mással is találkozgat. Hisz ez még csak az ismerkedés. Kb 4. randitól viszont már vagy csak én legyek, vagy hagyjuk egymást. Ti hanyadiknál tartotok vagy mióta ismeritek egymást?
2018. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi már túl vagyunk a harmadik, sőt a háromtól többedik randin is. Történt már több is közöttünk a csóknál, de így is még mások is képben vannak.
2018. jún. 2. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Oh, akkor én nem venném komolyan, szerintem nem akar kapcsolatot. Legalábbis veled nem :/
2018. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már az első randi után sem találkozgatnék másokkal, nem még a sokadik randi után. Szóval jól látod a dolgot, nem érdekel őt igazán, vagy csak szórakozik, vagy pedig arra vár, hogy jöjjön egy "jobb". Én inkább hagynám.
2018. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt már megbeszéltem vele máskor is, de mégsem ad érdemleges választ.

Elmentem a lakására és megmondtam már a múltkor egy másik(!) pasinál, hogy engem elfelejthet akkor elkezdett sírni, és még én éreztem magam rosszul utána, hogy otthagytam egyedül összetörve.

Erre most itt egy másik, de ő is csak "barát".

2018. jún. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!