Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meneküljek egy ilyen lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek egy ilyen lánytól?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt, eddig minden jól alakult. Aranyos, kedves, visszafogott. Lehet vele sok mindenről beszélni. Csinosan öltözködik, de nem kihívó. Kifejezetten olyan lánynak hittem, aki inkább a régebbi ideál, ugyanis nem szeretem a magamutogató és hangoskod[ csajokat. Fontos neki a család, szeretne házasodni és szülni is. Az ágyban is összeillünk, de utána megkérdeztem, hogy sok pasija volt-e. Azt válaszolta, hogy ő nem fog nekem hazudni, régebben kicsapongó életet élt, így én vagyok a tizennyolcadik pasi az életében. Sok szexkapcsolata és egyéjszakása volt, csak két komoly kapcsolata volt. Nekem ez rengetegnek tűnik egy 22 éves lánynál. Nem vagyok irigy, nekem soha nem számított saját szempontomból a mennyiség. Nehéz felfognom, hogy egy ilyen lány hogy volt képes ilyen sok pasival lefeküdni.

2018. jún. 3. 11:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%

Hát nekem nem kellene. 18. pasi.. jól van... :D :D :D

Nem igazán tudnék ettől a gondolattól elszakadni, nálam ez a nyilvános WC kategória.

2018. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Én nem menekülnék! Őszinte volt! Jobb így mintha utólag derült volna ki! Tapasztalata is van ami hozzá járul ahhoz, hogy jól érezd magad vele az ágyban is!
2018. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%

#2


Amíg rá nem un, mint az előző 17-re...

2018. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
Háhá. Nagy huncut a csaj. Férjhez akar menni. Aztán jön a feketeleves...
2018. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem emiatt nem kéne dobnod.

Őszinte volt ,elmondta. Igen sok ez a 18 pasi a korához képest. De ha amúgy meg passzoltok nem kéne a múltja miatt szakítani


Azért ez nem olyan mintha drogos lett volna vagy alkoholista. És ettől még lehet egy jó ember.

2018. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

Lehet lepontozni de számomra komoly kapcsolat esetén visszataszító ha valaki ribizli volt, de kitalálta hogy most aztán majd az a fajta lány lesz akiért küzdeni kell (nem csak meghívni a discoban egy koktélra mint tavaly), és aki komoly társat keres. Meg kell persze adni az ilyen lánynak is az esélyt a változásra, csak tuti hogy nem én fogom megadni...


Akárhogy próbálkoznék akkor is olyan érzésem lenne mint aki bérletet vett a buszra...

2018. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
Igen, menekülj! Aki ri banc volt, az is marad mindig. Egy ri banc pedig nem alkalmas sem feleségnek, sem anyának, arról nem is beszélve, hogy aki akarja, az meg fogja dugni.
2018. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Aszongyák, k...ából lesz a jó feleség. Na, ezt ne hidd el!
2018. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 iamaveryniceguy ***** válasza:
46%

Mi a tököt számít, hogy előtted milyen volt?

Az a lényeg, hogy melletted hogy viselkedik. Őszintén bevallotta, nem sismásolt, ahogy sokan tennék ezt.


Amennyiben nincs betegsége, akkor semmit nem számít, hogy 5 vagy 50 pasival volt. Nem lesz tágabb lent ettől. Baromira túlmisztifikálják a szexet az emberek.

2018. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

Hát érdemes veled őszintének lenni...

Egyáltalán mit faggatod az előtted levő életéről. Közöd?

2018. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!