Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, ha alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha alacsony és vékony, de helyes fiúként csak a lány külseje érdekel, a személyisége nem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 25 vagyok és bár sosem volt még barátnőm, de soha nem értettem meg, hogy a társkeresésben miért nem a külső a messze legfontosabb dolog és sokan miért jönnek ezzel a belső szöveggel. Egy szexuálisan nem vonzó lánnyal és sosem tudnék összejönni és csakis az érdekel, hogy hogy néz ki. Alapból introvertált és önbizalomhiányos vagyok, de társkereső oldalakon csak a szép külseje miatt írtam már rá rockos/vallásos/bulizós és proli lányra is. Sosem érdekelt a végzettsége/személyisége, mert nem azzal fogok érintkezni. Én egyébként egyetemista vagyok. Szerintetek elítélendő ez a felfogás?

2018. jún. 3. 15:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

A te dolgod, ez csak téged minősít, de figy, a külső változik leginkább. Most friss feszes minden, de 40 évesen az ember már nem olyan, mint 25 évesen.

És mit érsz a külsővel akkor, ha a belső sz..r?


Szexkapcsolatra, meg elég a külső.


A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol.

2018. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Bármilyen kinézetű férfinál gáz, ha csak a nő külseje érdekli. Nem a végzettségével és a személyiségével fogsz érintkezni szó szerint, de azzal fogsz együtt élni. A vonzalom kezdeti alapja lehet a külső, de egy életen át nem lehet erre alapozni. Egy kapcsolatban nem csak szex van. Kommunikáció. Ha csak szexre kell egy nő, az nem kapcsolat, csak szexkapcsolat.
2018. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Abban igazad van, hogy a külső fontos, de a belső is. Ha neked nem..akkor szar az értékrended :D
2018. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Senki nem állította, hogy a külső nem fontos, mivel vonzónak kell lásd a leendő párod. Viszont csak erre menni azt mutatja, hogy olyan lapos a személyiséged, mint egy tányér.

Tegyük fel valami hihetetlen csoda folytán összejön egy számodra fullos csaj, akivel kb 2 órát nem bírsz meglenni egy légtérben, mert idegesít...akkor mit csinálsz?

2018. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Lehet autista vagy, esetleg pszichopata.
2018. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem volt kapcsolatod, akkor nem csoda, hogy "sosem értetted meg".

Ha összejönnél egy szexuálisan vonzó, de idegesítő, hisztis, vagy megbízhatatlan csajjal akkor megértenéd, egy időután már eleged lenne.

Nem mondom, hogy a külső nem számít, csak azt hogy az NEM MINDEN. Ha téged nem zavar, hogy pl. egy gyönyörű lány mondjuk egy pszichopata, vagy síkhülye lény, stb. akkor a te bajod.


A legtöbb ember nem vágyik világmegváltó szűzmáriára, aki valami személyiség mintakép, de vannak olyan alapkövetelmények szinte mindenkinél, mint pl. legyen kedves, megbízható, viszonylag értelmes, jókedvű, stb.


Végülis csak amiatt gondolkozol így, mert még sosem volt barátnőd, ezért még abban a szakaszban vagy, hogy "beéred bárkivel, csak szép legyen". Érthető ez. Kezdetben mindenki így indul, aki meg túl van már jó pár kapcsolaton, az ennél jobban megválogatja, hogy kivel álljon le.

2018. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
De érdekes, ha nő tette volna fel a kérdést, mindenki helyeselne neki... Undoritó ez a kettős mérce, ami itt van! A nőknek bezzeg szabad csak a külsőt nézni...
2018. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Drágám,tök mindegy,hogy nézel ki,baromi gáz és felületes felfogásod van.


Most mondom:ha nem gépészmérnöki vagy hasonló kaliberű diplomád lesz,ilyen mentalitással szűzen dobod fel a pacskert és a személyiséged,nem a kinézeted miatt.



Off:

Ja,és tipikus magyar pasi vagy,akinek már attól komplexusa van,ha a partnere csak egy fokkal okosabb és/vagy képzettebb-itt virágnyelven ezt írtad le,kár tagadni-.

Sajnos,nagyon sok magyar jövendőbeli vagy már diplomás pasinál ez a tendencia.

A férfi orvosok,ügyvédek,stb. 80%-ánál se véletlen,hogy nem az orvosnőt,a vegyésznőt,az ügyvédnőt,stb. veszi el feleségül,hanem a feszes seggű,fiatal ápolónőt/asszisztensnőt,stb..

2018. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Ez szép és jó, de mivan akkor ha nem bírsz vele lenni a személyisége miatt? Akkor mégiscsak érdekel, nem?
2018. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

# 7 Nem tudom, hogy ho láttál ilyent. Én láttam nőtől hasonló kérdést és senki sem helyeselt neki..

Abba kéne hagyni a hisztit.

2018. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!