Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg rosszul érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszul érzem, hogy egyedül a megjelenésem akadályoz az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

28 éves, az életben amúgy igen sikeres, értelmes, kulturált, ambiciózus, ápolt férfi vagyok. Az ismerkedésben viszont mintha egy láthatatlan fal állná az utamat. Számomra minden jel arra mutat, hogy ez a kinézetem, és egyéb, genetikailag adott tényezők miatt van. A csontozatom miatt vékony a testalkatom, igen feminin az egész megjelenésem, viszonylag magas a hangom és arcra sem vagyok jóképű.


Elég jól megtalálom a közös hangot az intelligens emberekkel, sok téma érdekel, igazából mindenhez hozzá tudok szólni, de nem sablonos módon. Interneten, főleg anonim oldalakon, de közösségi alkalmazásokon, sőt társkeresőn is rengeteg nővel elbeszélgettem (publikus) kép nélkül. Természetesen nem mindenkivel volt meg az összhang, de némelyikkel igen. Képküldés után -- immár több éve -- szinte az összes eltűnt. Az a kevés, szám szerint kettő, akivel randiig eljutottam, utána szívódott fel.


Tinderen alig van match-em (sőt, mivel van pénzem prémiumra, így látom: alig húznak jobbra), ha van, azok sem nagyon válaszolnak. Sima társkeresőn senki nem ír vissza, ha van publikus képem. Az utcán, tömegközlekedésen, este a Deákon, stb. gyakorlatilag senki nem néz rám. Ha Instagramon elkezdek követni egy lányt, szinte garantált, hogy nem követ vissza.


Tudnék még pár ilyen példát mondani. Nekem ebből az jött le, hogy bizony, a kinézetem a hibás. Ha nem tetszem valakinek, akkor lehetek akármilyen jó fej, lehet rendes egzisztenciám, izgalmas életem, áttörhetetlen a fal.


Viszont sokat olvasom ezt az oldalt, és szinte kivétel nélkül elhangzik, hogy csak rinya, ha valaki a megjelenésére fogja a sikertelenségét, és csak akaraterő, energia és idő befektetésének kérdése, hogy változtasson. Igazából ezekhez az emberekhez szólna a kérdésem, szerintetek min kéne változtatnom? A külső terén nem tudok jobban: abszolút igényes vagyok, drága fodrász, jó ruhák; kihozom a maximumot. Sajnos borostám nem nagyon nő, tehát sokan automatikusan gyereknek néznek.


2018. jún. 3. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól érzed. A nők első pillanatban eldöntik, hogy akarnak-e valaha valamit az ember fiától, és ebben bizony csak a külsőd szolgálhat nekik alapul. Bárki bármit hazudik, átlag alatti külsővel semmi esélyed a nőknél.
2018. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

"Viszont sokat olvasom ezt az oldalt"

Na itt a bibi. Gondolom feltűnt kik írják, hogy sok a rinya, stb... Na pont annyira relevánsak a tanacsaik mint az 1500 forintos tanácsokat adó Erzsié.

2018. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Baráti körben, társaságban ismerkedj, ahol személyiség alapján jön össze két ember. Te külsőségek alapján döntő közegekben buktál meg. De ha valóban jó arc vagy, akkor vannak barátaid. Hátha nekik van olyan ismerősük, akikkel esetleg összejönnél. Nekem így lett nem topmodell pasim.

Őszintén tinderen balra húztam volna. De így, hogy máshogy ismertem meg, azonnal megfogott a személyisége

2018. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A tinder és a chat oldalak tipikusan a kinézetre mennek rá, hiszen ott az a mérvadó, az a fix ezt látják meg. Míg személyesen teljesen másabb. Részben igaz, chat oldalakon a kinézeted fog mindent eldönteni, nyilván modell csajod nem valószínű hogy lesz, de a saját "kategóriádban" keresve azért nem reménytelen. Tudom csúnya dolog ez, de én se várnám el egy szupermodelltől hogy egy tőle kategóriákkal rosszabb férfival legyen.
2018. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozom jobb nőknél, mint amilyenekkel régebben jártam. A barátaim pedig sajnos más országokban élnek.
2018. jún. 3. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a nőies testalkatú férfiak nekem sem jönnek be.
2018. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magas hang tényleg hátrany. Ezt megerősítem. Nálam is okozott gondot ezért is mélyítettem el.
2018. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!