Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda/alacsony/sovány pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda/alacsony/sovány pasik mégis mit remélnek a társkereső oldalaktól?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból felmentem most a Badoo-ra egy kicsit böngészni (én nem vagyok rajta) és nézegetem a konkurenciát. Hát mondanom sem kell iszonyat erős. Borostás, izmos szépfiúk/szőke magas árja hercegek/érett 30-as vállalkozók/fekete és arab külföldi egyetemisták (Debrecen). Gyakorlatilag labdába sem rúghatnék mellettük főleg ha még azt is számításba veszem, hogy a másik oldalon milyen a kínálat (20-ból 19 csajjal simán összejönnék, akiknek 3/4-e dögös lány). Viszont a palik között olykor látok egy-egy mélynövésű, cingár vagy proli fejű ronda srácot és felteszem magamban a kérdést. Ők mégis miben reménynek egy olyan online húspiacon, ahol ekkora konkurencia van? A kérdésben említett 3 tulajdonság rám is igaz, de pont emiatt nekem eszembe sem jutna "bemerészkedni a hangyabolyba". Teljesen más ligában játszanak. Kb. mintha a magyar válogatott selejtező nélkül kijutna a vb-re. Reménykeltő, szép meg minden, de hülyére verné mindenki. Az ilyen adottságú pasik is miben reménykednek?

2018. jún. 3. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Indulj ki a gyakoriból,

"Borostás, izmos szépfiúk/szőke magas árja hercegek/érett 30-as vállalkozók/fekete és arab külföldi egyetemisták"

Na, ezek közül egyik sem kell a lányoknak (saját állításuk szerint), csak a bennső és a személyiség számít, sőt külön öröm, ha nem szexuális célzattal akarsz párt keresni.

Eszerint a logika szerint felregisztrálsz és nem győzöd majd számolni a match-eket. ;-)

Egyébként abban reménykednek, hogy a realitás talán nem olyan sötét mint amilyennek látják, tapasztalják és ugye mind tudjuk, hogy a remény hal meg utoljára.

2018. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ma délután gyanútlanul jútúboztam mikor rátaláltam egy gyöngyszemre. Gyerekkorában benne volt a balázs showban. Futyi a neve. Kb 140cm torz szülött és van csaja... Sőt gyereke. Szoval fel a fejjel :D
2018. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne az futyiiii xddd
2018. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

A dögös lány és izmos szépfiú profilok 90%-áról ordít, hogy fake.

Én is felnéztem most badoo-ra, mert már vagy a 10. kérdésben látom, és rosszabb a felhozatal, mint tinderen. Semmi extra.

2018. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha van pici izomzatod , adsz hozza kis ezt azt kepszerkesztoben es mar is olyan mint ha ki lennel tesizve..
2018. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Múltkor néztem valami smaragdutas műsort, abban a hölgy azt mondta, hogy az Univerzum köt össze bizonyos embereket; vagy talán azt is mondta, hogy az Univerzumot nevezhetjük Istennek is, mert nem tudom hogyan akartam befejezni a mondatot, de ő nagyon szépen megfogalmazta. Mármint a műsorvezető. De meg tudom mutatni, melyik volt az a műsor, nagyon tetszett, nagyon érdekeseket és jókat mondott. De szóval talán az volt még benne, hogy a fejlődés érdekében hoz létre talán kapcsolatokat, vagy nem tudom. Szóval ilyen találkozások vannak. SŐt, még pl olyan is van, hogy az ember külsőre az ideáljának a szöges ellentétével jön össze, és maga sem érti. De ez mondjuk egy sztori volt, amit olvastam, lehet, hogy ott aki megosztotta ezt az esetet, ő tévedésből bekategorizálta, hogy milyen az ízlése, de lehet, hogy már tényleg volt neki egy kialakult addigra, és azért nem értette. Az reinkarnációs találkozás volt abban az esetben pl.
2018. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

#6: ????

:DDDDDDDDDDD


egyébként:

Tinderen meg ilyen appokon 80/20-as szabály van érvényben.

Azaz a lányok felső 80%-a (kinézetben) verseng a férfiak felső 20%-áért. Míg a srácok alsó 80%-a verseng a lányok alsó 20%-áért.

Kicsit torzítva, de ilyesmi a helyzet. Ha többen kalandoznának, akkor jobban látszana a dolog, de a magyar ember konzervatív.

2018. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5. egy laikus szemeben biztos.:)
2018. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatot ők sokkal gyorsabban találnak majd, mint a válogatós kamuprofilok.
2018. jún. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia.Én a feleségemmel s badoon jöttünk össze.Az izomagyak nem mindig jó társak is/Johny Bravo mese pl 😊/.Ne add fel hisz még csuvakka is becsajozott egyszer
2018. szept. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!