Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ennél mérvadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennél mérvadóbb bizonyíték arra, hogy a csajoknak mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés
Tavaly és most is regisztráltam a badoo-ra, de míg anno nem írtam ki a magasságomat (és az alkatomat), addig most igen (172 és vékony). Tavaly már az első héten özönlöttek a kölcsönös lájkok, most egyetlen egy sincs már hetek óta. Pedig ugyanazok a képek vannak fent (természetesen helyes vagyok, szóval nem a véletlen műve volt anno a sok kedvelés). Miért van az, hogy a nők legalább annyira utálják az alacsony pasikat, mint a férfiak a kövér nőket?

2018. jún. 4. 12:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem fogsz találni mérvadó bizonyítékot, ne is keresd mert lehetetlen küldetés. Embere válogatja.
2018. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem unjátok a rinyálást taknyos síró óvodások?
2018. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagy te helyes sem kerti törpe!


A nők is utalják a kövér pasikat, főleg ha alacsonyak is mellé! És a 180 cm re is alacsonyt mondanak!

2018. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Na várjunk! Eddig nem úgy volt, hogy mivel te férfi vagy ezért se levél, like a nők részéről???? Hogy is van ez?
2018. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

Mert mindenkinek van egy mércéje, amivel a másik külsejét nézi és ezt el kell fogadni.

A páromnak sem kellett alacsony férfi, mert a magasak a gyengéi. Én sem találom vonzónak az elhízottságot.

Olyat kell keresni aki elfogad, ez a lájkolgatás meg agyrém és csak arra jó, hogy az egód növeld a semmivel.

2018. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%

#3 185 cm vagyok, utoljára általános iskolában hívtak/néztek törpének. Nem tapasztalom azt, amit írsz és nem hinném, hogy ez az 5 centi +/- a magasságban ennyit számítana.

Most hogy is van ez? :)

2018. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Aham. Nézzük meg akkor, az ide írogató dühöngő fiúk mit értenek ÁTLAGOS lány alatt. Belinkelnek arcmodelleket. Nyilván az állandóan ezen kesergőkre gondolok.
2018. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
4.:ja, én is úgytidtam, hogy mi csak a bunkó fuxos parasztokra bukunk...várj, kérdező, akkor te is egy fuxos paraszt vagy?
2018. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
81%
A badoo és a többi hasonló alkalmazás nem mérvadó. A való életből szerzett személyes tapasztalatok viszont igen.
2018. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
57%
badoo sokkal őszintébb mert nem kell a szemébe mondani hogy na takarodjál és emiatt sokkal több a negatív illetve pozitív vélemény attól függ
2018. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!