Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli/szűz pasik! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli/szűz pasik! Számotokra milyen érzés, amikor szerelmes párocskák "first-world problem"-jüket olvassátok?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Érted? A csávót az nyugtalanítja, hogy a bögyös barátnője milyen ruhát visel. Irigylem a gondját. Vagy az örök kedvencem: amikor a barátnője szeretné, hogy a pasija többet legyen vele és szeretgesse (érted, nem az, hogy vajon összejön-e végre a randi és nem kerül friendzone-ba 200-adjára)

Ehelyett a srác inkább elmegy a haverjaival sörözni/bulizni és a csajt meg magára hagyja. Miközben itt vagyok én, aki éjjel nappal törődne a (nemlétező) barátnőjével, stabil lelki támaszt nyújtana neki és lehetőségeihez mérten mindent megadna (mozi, étterem, wellness stb.), de 26 éve már folyamatosan csak a bal keze van neki. Aki hasonló cipőben jár attól kérdezném, hogy benneteket milyen érzés fog el, amikor mások ilyen jellegű "párkapcsolati problémáiról" olvastok.



2018. jún. 4. 14:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmazd már meg a kérdésed magyarul. Annyira nem lenne nehéz. Friendzone? Talán barátzóna. Ugyanannyi betűből áll.
2018. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te sem csúnya és nem csinos lányokról ábrándozol.

Ha pedig jó csajt akarsz fogni, tegyél valamit azért, hogy te is jól nézz ki.

2018. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
En ertem a lenyeget. A kerdezo es sorstarsai szerint, akik nem bannak hibatlanul a nokkel, azok nem is erdelmnek meg a pncit. Ellenben ok tokeletesek es szomoru, hogy a nok ezt nem veszik eszre es a selejt peldanyokkal vannak. Na az ilyen kerdes inkabb a first world question...
2018. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#2: "Ha pedig jó csajt akarsz fogni, tegyél valamit azért, hogy te is jól nézz ki."


Nem tudod véletlenül milyen stádiumban állnak a génmanipulációval kapcsolatos tudományos kutatások ill. van-e valamilyen módszer a magasságnövelésre? Na kb. ennyit tudnék tenni azért, hogy "jól nézzek ki".

2018. jún. 4. 14:45
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, mar megint az alacsonyvagyvagyoknemkelleksenkinek rinya. Neked a fejedben van a gond, de ezt mar irtuk ezerszer! Az osszes alacsony ismerosom helyes arcra es csinos baratnojuk van.
2018. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

na a kérdésből azt leszűrtem, hogy bal kezes vagy

de ha csak rinyálni akarsz és nem teszel semmit, akkor válts kezet, ha csajra nem tudsz váltani :D

2018. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

Alapvetően a férfiak nagyrésze nem kell a nőknek. Ha benne vagy ebben a szórásban, így jártál. Az van, hogy a jóképű férfiak learatnak mindent a piacon, valójában ők nem is értik mi a problémája a többieknek. Nekik általában a nők jönnek, nem is érzik benne a melót, mondhatni természetesnek veszik. Igen, az önbizalom. Nos, az hogy mindig van nekik nő, +5 a talonban, persze hogy magabiztossá teszi őket. Akik meg csak a pálya széléről nézik a meccset, azoknak meg az élettől is elmegy a kedvük.


Nincs itt rinya, senki sem élvezi hogy a perifériára szorult, ez a való világ.


A csomagolás eladja az árut.

2018. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7: Pontosan, nekik könnyebb megbélyegezni minket, hogy csak rinyálunk, miközben ignorálnak orrba-szájba.

#5,6: Meg különben sem értem... mit kerestek itt egyáltalán? Olvassátok már el a kérdést, hogy kiktől várok válaszokat (szingli és szűz pasik). Az álszent bullshit szövegeitekre nem vagyok vevő.

2018. jún. 4. 15:02
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Miért foglalkozol másokkal? Nekem nem egy alacsony fiú ismerősöm van akinek van baràtnője. Igaz ők helyesek is, vagy jók az ágyban. A jó családi hàttér sem rossz dolog.


De akinek semmi nincs? Tegyük fel ronda vagy kövèr is , és 175 cm? Az miért hiszi hogy labdàba rúghat egy jobb kèpességű férfi melett?


De az is lehet hogy túl nagyok az igènyeid! Nekem van egy 28 èves kollègám. Sose udvaroltak neki a fèrfiak pedig nagyon értelmes és aranyos. Oké kissé duci. Ha szeretnéd összehozlak vele?!!

2018. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%
Szűznek/szinglinek lenni nem first world problem? Mégsem ugyanaz, mintha lefejeznének machetével vagy belehalnál a vérhasba.
2018. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!