Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarok semmit akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok semmit akkor nem írok vissza, ez így jó?

Figyelt kérdés

Ha randin nem jön be az adott személy akkor nem írok vissza. Az egyik fiú barátom szerint ez bunkó dolog. Szerinted?

20/l.


2018. jún. 5. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem úgy korrekt, ha megírod neki, hogy köszönöd a talit, de sajnos nem látsz folytatást a dologba. Persze kellemetlen helyzet, mert nyilván ha a másiknak bejössz, akkor csalódott lesz, de szerintem ez a legtisztább módja lezárni a dolgot.
2018. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs annál zavaróbb dolog, ha csak úgy hirtelen eltűnik a másik. Mindenképpen írd meg, hogy ne számítson többre a dologtól, mert addig csak gondolkozik azon, hogy legyen-e következő, hova tűntél el, stb.
2018. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Csak ne akadj ki ha majd egy pasi csinálja veled ezt.
2018. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
De ha a férfi tűnne el, akkor megsértődnél, nem?
2018. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen bunkó! Te szeretnéd ha valaki ezt csinálná? A válasz gondolom nem ha van egy kis tiszteletet magad iránt. Legyen vér a pucádba és mond meg neki hogy bocs de nem...
2018. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Igaza van a haverodnak, ez nagyon suttyó dolog tőled. Igazán nem esne le a korona a kis fejedről, ha korrekt módon elmondanád, hogy nem szeretnél folytatást.. Elég szemét jellemre vall ez a viselkedés.

32/N

2018. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NDSM ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem jó. Mindenképpen írjál neki, hogy tudja nincs reménye.
2018. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bunkó dolog. Te fordított helyzetben ugyanezt várnád?

Meg lehet udvariasan, de nyíltan és őszintén írni vagy mondani, hogy nem az eseted/masra számítottál, stb.

Megdöbbentő, hogy 20 éves "felnőtt" fejjel nem hogy felmerül a kérdés, de inkább igazolást vársz.

2018. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán, hasonlot csináltam en is, hosszu ideje mar, de banom azota is mert valójában nem ilyen vagyok.
2018. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel magadat is megszívathatod. Ha egy sráccal (akit hogy is mondjam ...indirekt módon koptattál le) újra találkozol pl egy baráti társaságban az elég kínos lenne neked, nem? Gondolj bele ebbe. Sokkal jobb megírni nekik őszintén. Írj annyit hogy úgy érzed nincs meg a kémia.

Az pedig nem kifogás amit sok nő is mond hogy "azért nem írok vissza mert egyszer megírtam egy pasinak őszintén hogy nem működne és megsértődött, kígyót, békát dobált rám". Egy pasi így reagált..oké...de a többi nem tehet róla.

2018. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!