Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék kikerülni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kikerülni ebből a kisfiús imázsból?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Felnőttekkel focizok, igaz én vagyok a legfiatalabb, de sokszor a nevem után mondják hogy ...ke . Most a munkahelyemen kaptam, meg hogy valaki beszélt a kolléganőmmel, de kivolt hangosítva a telefonja és azt mondta az illető, hogy "te jössz érte át vagy a kisfiú?".

Csajok közül is volt aki mondta, hogy mennyivel idősebbnek néznék ki szakállal, ha nem tudná mivel foglalkozok akkor 17-18 évesnek mondana. Egy elég komoly irodában dolgozok, az ügyfelek tisztelettudóak, tán 1-2 nagyon idős ember volt, aki hasonlót mondott.

Már kezd zavarni ez a dolog.

173 cm magas vagyok, 70 kg sportos testalkatú. Focizok, hobbiszinten gyúrok, gyengének sem mondanám magam. Igaz tényleg nincs szakállam és az arcom kisfiús. De nekem meg az a fura, hogy minden 20-on éves olyan szakállal rohangál mint az ősember.



2018. jún. 6. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ja ez nagy szopás. Én is hasonló vagyok. Alacsonyság + kisfiús arc kombó mindenkiből ezt váltja ki, hiába vagyok sportos és keresek négyszer annyit mint a szakállas lób***ók. De ne foglalkozz vele. Kezeld a helyzetet, én pl. ha valami biztonsági őr lesziáz vagy ilyesmi, akkor kissé meglepett tekintettel a szemébe bámulva én is azt mondom, hogy "szia", stb.
2018. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserélj arcotxD Amúgy mindenki így beszél rólad, vagy csak az idõsebbek? Gondolom a kortársaid nem mondanak ilyent rólad, csak az idõsek. Nincs ezzel semmi baj.

Ha eddig ne tetted, akkor idõnként lógj veled egykorúakkal is.

2018. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezzel a telefonálós nővel üzleti kapcsolatban vagyunk. Fociban is érdekes a szitu, mert 30+ mindenki, viszont ebben a csapatban én vagyok az egyik legjobb játékos. Munkában sem vagyok egy bal**sz. A barátok, haverok nem.

De aki ismeretlen volt aki egy 5-7 évvel fiatalabbnak saccolt, meg idegenek azt hiszik, hogy öcsém a bátyám, amikor csak annyit mondunk hogy testvérek vagyunk.


És a csajozás, ott ugye direkten nem mondják ki, de csak ez lehet a baj, ha minden kritériumnak jó vagyok.


Meg van hajam is, ami manapság elég ritka, olyan értelemben hogy nem olyan hogy oldalt felnyírják nullással. Mert tényleg minden csávó Vikingnek vagy MMA-snak képzeli magát (külsőre).

2018. jún. 6. 17:31
 4/10 anonim ***** válasza:

"minden csávó Vikingnek vagy MMA-snak képzeli magát"


Lol gondolod a vikingeknek oldalt felnyírt haja volt? :DD

2018. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt a szakálra írtam ha nem esett volna le :D :D
2018. jún. 6. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon érdemes lenne megnövesztened a szakálladat. Alacsony vagy kisfiús külsővel. Legalább arc tekintetében nézz ki férfinak, ha már testalkat tekintetében nem vagy az. Én 170 vagyok erős borostával, nagyon nem szoktak beszólogatni (max furán néznek rám, mert úgy nézek ki, mint egy gebe szerzetes), de minden egyes alkalommal amikor levágom az arcszőrzetemet, utána úgy néznek rám, mint egy senkiházi lúzer óvodásra. Hidd el, most az arcszőrzet a nyerő, főleg akkor ha kisfiús külsőd van.
2018. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó 6-os, csak van akinek nő kb. 15 szál szőr az arcán, azzal sok mindent nem tudsz kezdeni.
2018. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább keresd meg magadhoz a megfelelő (belső) karaktert. Ne akarj nagy férfi lenni, mert nem áll jól, ahogy egy hatalmas fickónak sem áll jól, ha kis filigrán srácként viselkedik. Nem passzol a külsőhöz, mert olyan hatást kelt, mintha az illető nem lenne tisztában azzal, mije van és mi ad róla hiteles képet és az ilyenekből születnek a filmekben a jellemkomikumok, mint pl. az Amerikai Pite Finch-e


Tudsz így is klassz srác lenni, de ne akard előadni a nagy, kemény férfit. Te ilyen srác vagy és ez így van jól... És ezzel a fizikummal meg kinézettel is lehet jó kiállásod.


Vagy lehet, hogy csak én vagyok úgy vele, hogy egy magasabb, combos-bögyös nőt nem tudok pl elképzelni úgy, hogy vékony, csipogós hanggal pattogjon, mintha 150 centi lenne és 30 kiló (gondolok most magamra) és elfog a röhögés, mikor egy velem egymagas, egy súlyban lévő srác keménykedik, hogy ő mekkora erős férfi és én vagyok a "kislány" mellette. Nemár. Legyél tisztába vele, milyen vagy és abból hozz ki valami jó összképet.


Nem mellesleg, szakáll ide, szakáll oda, férfiasság ide, férfiasság oda, kevés undorítóbb dologban volt részem, mint mikor a nyálas szőr a számhoz ért. Vannak nők szerintem még rajtam kívül, akik utálják a szakállat.

2018. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 cm vagyok 22 éves és mindenki 16-17re saccol a koromat illetően nagyon rossz érzés mert így nem is vesznek komolyan pedig nem vagyok gyerekes szoval kisfius arcal kegyetlen az élet
2018. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mi a baj a fizikummal?

nem 50 kg vagyok :D

2018. jún. 7. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!