Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik Mo. -n olyan csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik Mo. -n olyan csaj, aki nem vonzódik a férfias pasikhoz?

Figyelt kérdés
Hanem inkább összejön egy alacsony, vékony/filigrán alkatú és helyes arcú huszonéves sráccal, aki szeret mosolyogni, romantikus/empatikus, szeret a barátnője szemébe nézni és érzelmes/gyengéd pillanatokat ajándékozni neki.

2018. jún. 6. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én ismerek egy párat, de azok régóta kapcsolatban vannak.
2018. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nagy számok alapján igen
2018. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Mindenféle típusra lenne alapvetően vevő. A baj az, hogy ameddig magadról úgy érzed, hogy nem vagy jó, addig a viselkedésedből is ez fog áradni, és azokat is elijeszted vagy nem leszel képes kezdeményezni, akiknek tetszenél.

Sajnos a kulcs tényleg az, hogy elégedettnek kell lenned magaddal, szeretned magadat, de én sem tudom, hogyan lehet ezt elérni, amikor egész egyszerűen valaki más akarsz lenni, mint ami vagy.

2018. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Miért, milyen a férfias férfi?

Ja, kitalálom, b..nkó, agresszív, paraszt, lekezelő, hűtlen, kigyúrt, bmw-vel jár, gazdag..stb.


Kisfiú, olyan sötét vagy, mint az éjszaka.


Párom enyhén izmos, mosolygós, romantikus, empatikus, nagyon sok érzelmes pillanataink vannak, hűséges, harminc fölötti, nem gazdag, 172 centi és számomra nagyon helyes.

2018. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4: "Miért, milyen a férfias férfi?"


Min. 180 magas, 80 kilóval és széles/markáns állkapoccsal/fejszerkezettel.

2018. jún. 6. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Menjetek már a p..csába azzal, hogy egy férfi 180 centinél kezdődik.


Miért, aki alatta van, az mi?


A magasság GENETIKA KÉRDÉSE!!!

2018. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

"A magasság GENETIKA KÉRDÉSE!!!"


Igen, de ez nem változtat azon, hogy a nők kit látnak/kezelnek férfiként.

2018. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Leírtam, párom 172 centi és férfiként tekintek rá!

Én 159 centi vagyok.


Most, aki 175 centi nőként, az most uram bocsá, ha nem akar 170 centis pasival járni.


Annyira szánalmas a rinyálásotok és mindig be akarjátok beszélni, hogy éppen egy nő kit tart férfinak.

Nem a magasság teszi a férfit férfivá.

2018. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
155cm es nőnél még akkor is 25cm rel magasabb 175cm esen nyílván ne 178cm est keressen
2018. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vagyis 20cm el
2018. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!