Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek mi a legneheze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi a legnehezebb a társkeresésben, mivel szívtok a legtöbbet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Hogy nem hiszem el magamról, hogy bárkinek is tetszenék
2018. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az ismerkedés a nehéz. Ezt úgy értem, hogy nem találkozom senkivel, aki tetszene. Illetve ha igen, nehéz megteremteni az első beszélgetést... Tehát a legeleje. Utána már látom, hogy lehet-e belőle valami.
2018. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Az erre alkalmas helyek hiánya. Kérdem én: hol lehet manapság ismerkedni 30 felett?
2018. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem leginkább, hogy fura gondolkodásom van, és ez fura gondolkodású lányt igényel, de velük meg ritkán találkozok. :D Nem baj, szeretem a kihívásokat! :D
2018. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az egyik, nem akkora probléma az az, hogy a magas lányok jönnek be, főleg náluk kezdeményezek (~egymagasaknál főleg), emiatt viszont sokan nem tekintenek rám úgy/ visszautasítanak. De hát én keresem a 'bajt' :D


Inkább ami ténylegesen akadály, az az, hogy éreztessem egy nővel a közeledésem miértjét. Nagyon haverkodós, hülyülős a stílusom, és emiatt hamar megkedvelnek, de nem szokott összejönni a kapcsolat. Nem jót mutatok, valahogy mindig csak haverként tekintenek rám, valahogy nem jönnek le a célzásaim stb. (Talán nem vagyok elég nyomulós, direkt...)


Szóval bennem van a hiba szerintem.

2018. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Krúdy Gyula ***** válasza:
58%
Nekem az a legnehezebb, hogy abba kellett hagynom mert a menyasszonyomnak nem tetszene ha további tapasztalatokat gyűjtenék.
2018. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Hosszú a lista.

Na lássuk csak. Miután átmentem a kismillió felszínes szűrőn akkor jön,

legyünk barátok, azt hittem hogy csak baratkozunk (azért már addigra küldött pár sejtelmes képet vagy volt csók)

Alig ír valamit, önmagától semmit, alig reagál, semmi témája nincs, semmi önálló gondolat.

Mindig randi előtt lesz sürgős dolga és halasztgatni kell.

Kibovokat, kifogásokat keres mindenre. Közli, hogy ő aztán nem olyan lány, ő komolyat akár, de azért elkefélget közben másokkal.

Random ghosting napokra, hetekre (de persze ő komolyan akart ismerkedni).

Ismerkedesre hajazó üzenet után szó nélküli letiltas.

Felelősségvállalás vagy nyilt, őszinte beszéd helyett jatszmazas és a végén persze én mint férfi leszek a szemet merthogy én le akartam vele feküdni...


Komolyan, volt olyan lány akivel egy évig ment a huzavona, hogy ugyan mondja már ki, hogy nem akar semmit. Tudtam én, hogy nem, de viselkedésében mindig ott volt a talán. Hát persze, hogy megnezte, de reagálni sem volt hajlandó.

A fentebb felsoroltak a lányok/nők 99%-ára igazak, le lehet pontozni.

2018. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés, mindent hajlamos vagyok túlbonyolítani, illetve van némi önbizalom hiányom is.
2018. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7-es, akkor téged kb. mindig talonban tartottak.
2018. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy ronda vagyok.
2018. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!