Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy katasztrófa vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katasztrófa vagyok! Mit tegyek? 28/N

Figyelt kérdés

Az életemből teljesen kimaradt a bulizás. Gimi alatt nem csináltam semmit, az egyetem alatt sem, most pedig munka mellett örülök ha pihenni van időm...

Viszont egy-két hete voltam egy buliban, nem is tudom mióta, és teljesen beleestem egy 18 éves srácba. Egy társaságban voltunk, beszélgettünk, teljesen levett a lábamról, magabiztos, még én éreztem picit alárendeltnek magamat a beszélgetés folyamán annyira értelmes volt, és emellett irtózatosan helyes. Azokhoz a "férfiakhoz" képest, akik próbálkoznak, összehasonlíthatatlan.

Viszont neki sem kellek. Nem értem, az én osztálytársaim megőrültek volna egy 28 éves nőért annak idején, egyszerre is mentunk haza, lett volna alkalma sokmindenre, de nem. Facebookon bejelöltem, írtam is neki, készségesen válaszol, de nem kérdez vissza sosem. Teljesen csalódott vagyok, egyszerűen nem értem magam. Egy 18 évesért epekedem, miközben már lassan szülnöm kellene...



2018. jún. 7. 00:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez tényleg katasztrófa. :) Ennyire csúnya vagy, hogy nem kellesz a korodbelieknek?
2018. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Ezt kissé megmosolyogtam 18 éves srácként. :)))


Mennyire mutatod ki, hogy tetszik neked? Lehet, hogy csak azért nem kezdeményez, mert azt hiszi, te csak haverkodni akarsz. Magamból kiindulva, szerintem elég nehéz elhinnie egy 18 éves srácnak, hogy egy 28 éves nő szerelmes belé.

2018. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

"Nem értem, az én osztálytársaim megőrültek volna egy 28 éves nőért annak idején, egyszerre is mentunk haza, lett volna alkalma sokmindenre, de nem."


Ezt viszont nem értem, miért írod. Ha valóban olyan intelligens és értelmes, akkor nem a korod alapján fogsz bejönni, vagy nem bejönni neki.

2018. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Az biztos, hogy az önsajnáltatással és önostorozással nem mész semmire.
2018. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Hármas, egyszerűen furcsának tartanám ha nem a kortársai érdekelnék. Igaz, ez nálam is megdőlt miatta.


Kérdezgettem az érettségiről, dicsértem, biztattam, szerintem elég egyértelműen.

2018. jún. 7. 00:16
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezhetem hogy hány kapcsolatod volt eddig és meddig tartottak?
2018. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Napi troll
2018. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindenkinél úgy megy, ahogy ezt te elképzeled. Tudom, sok ember (nő is, férfi is) van, akinek van egy preferenciája kor szerint, akit inkább az idősebbek, a vele egykorúak vagy a fiatalabbak érdekelnek, de olyan is van, aki meg leszarja a kort. Nekem például volt már szimpatikus (szerelmes azért nem voltam beléjük) 25, illetve 15 éves nő/lány is, 18 évesen. :)


Kérdezted az érettségiről és dicsérted? Oké. És? Én biztos nem arra következtetnék ebből, hogy tetszem az illetőnek. Próbáltál flörtölgetni, megérinteni őt satöbbi?

2018. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

Ez a fajta közeledés a korkülönbség miatt lehet, hogy nem ilyen egyértelmű. Van ebben az egészben valami komikus. Nem tudom milyen emberekkel találkoztál a saját korosztályodban, de ha egy 18 éves srác, hozzájuk képest férfi, akkor bizony érdekes körökben mozogsz.

31/f

2018. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ez egy kisváros, leginkább a gyerekkori ismerősök nyomulnak... Munkahely is helyben van, nem nagy a választék.
2018. jún. 7. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!